Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Сребняк Ілона Анатоліївна
Сребняк Ілона Анатоліївна

Сребняк Ілона Анатоліївна

Отоларинголог (ЛОР)

Київська область, Київ
Клініка "Амріта", вул. Срібнокільська, 2-А
+38(044) 574-94-52
+38(066) 995-22-77
+38(098) 995-22-77
+38(063) 995-22-77
amrita.lor@gmail.com

Про лікаря

Старший науковий співробітник Інституту отоларингології ім. проф. А.І. Коломійченка АМН України, кандидат медичних наук. Консультант клініки «Амріта».

Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут ім. акад. О.О.Богомольця в 1993 р.

З 1993 р. працює в Інституті отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка у відділі тимпанопластики.

У 2002 р. під керівництвом проф. Ю.Сушко захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко - лабораторне обгрунтування тактики хірургічного лікування хворих на хронічний гнійний середній отит з холестеатомой та соціально- адекватним слухом».

Входила до складу бригади хірургів, яка вперше в Україні виконала операції з видалення гломусних пухлини класу С і D латеральним доступом до підскроневій ямці і яремного отвору, і застосувала транслабірінтний доступ для видалення акустичної невриноми. У 2004 р. вперше в Україні разом з д.м.н. О.Борісенко провелп операцію кохлеарної імплантації дитині з вродженою глухотою.

Пройшла 6- місячну клінічну стажування в Інституті Ж.Портманна (Франція) .

Є членом міжнародних організацій: Інституту Ж.Портманна (Франція), Російського товариства аудіолігв. Триразовий лауреат Міжнародних конференцій молодих вчених оториноларингологів у Санкт -Петербурзі, за що була нагороджена стажуванням у провідних ЛОР клініках Бельгії (м. Антверпен , проф. Шмельцер) , Фінляндії (м. Гельсінкі , проф. Карма) та Швеції (м. Умеа , проф . Хельстрем).

 

Секретар Української асоціації отіатрів, отоневрологів і отонейрохірургів, лектор курсів мікрохірургії вуха і отонейрохірургії .

Відгуки про лікаря Сребняк Ілона Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук