Медичний порталЛікаріЛуганськПсихологСпирто Надія Миколаївна
Спирто Надія Миколаївна

Спирто Надія Миколаївна

Психолог Терапевт

Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова
Луганська область, Луганськ
Центр зниження ваги Центр Доктора Гаврилова, вул. Радянська, 92 В
+38 (0642) 35-21-51
info@normavesa.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

лікар-терапевт, координатор, клінічний психолог

Освіта
Ростовський Державний мед. університет, 1997-2003 рр. факультет - лікувальна справа.
2003-2004 рр. - інтернатура по терапії на базі 4 міської лікарні Ростова-на-Дону.
2008 р. - РГУ (ПФУ), кафедра клінічної психології.
2009 р. (вересень-грудень) - Ростовський ГМУ, організація охорони громадського здоров'я, професійна підготовка головних лікарів.
Досвід роботи
2003-2004 роках - лікар-терапевт, медичний інститут, кафедра терапії
З листопада 2004 р. по травень 2007 р. ЦСВ "Доктор Борменталь" - посада - адміністратор
З 2007 р. по теперішній час - директор Ростовського філії ЦСВ "Доктор Борменталь", лікар-терапевт, клінічний психолог, фахівець з проведення тренінгу по зниженню ваги.
З січня 2010 р. - головний лікар ЦСВ "Доктор Борменталь".
Історія роботи в центрі (навчання, тренінги, семінари на базі центру)

Потрапила в центр "Доктор Борменталь" я випадково в листопаді 2004 року, коли відкрився філіал у Ростові. Відвідала групу по зниженню ваги у автора методики Гаврилова М. А., заняття дуже сподобалися і в моєму житті почалися серйозні зміни! Для початку я скинула вагу 8кг.,які набрала після пологів. Змінився мій імідж, більш гладкі стали стосунки в сім'ї, з'явився час для задоволень, незважаючи на те, що дитина був ще маленький (3 роки).

Почала я працювати в центрі "Доктор Борменталь" ще в приміщенні, яке орендували в ДК ім. Семашко диспетчером: консультувала клієнтів, паралельно спостерігала за веденням груп по зниженню ваги у різних фахівців.

З січня 2005 почала активно працювати адміністратором, проводила консультації, чула багато подяк від клієнтів і продовжувала спостерігати за веденням груп по зниженню ваги. Переглянувши близько 200 різних груп фахівців протягом 2 років, склала сертифікаційний іспит автору методики, пройшла додаткове навчання в РГУ на кафедрі Клінічного психолога і з весни 2007 р. почала проводити сама групи по зниженню ваги.

Проводила групи в містах Росії і ближнього зарубіжжя (Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Луганськ, Єйськ, Київ, Краснодар). В основному працювала в р. Ростові-на-Дону: вела тренінги по зниженню ваги, безкоштовні первинні консультації по зниженню ваги, Експрес-курси, організовувала інформативні клубні зустрічі для наших клієнтів на різні теми, вела клієнтів після групи як лікар-координатор.

Участь у тренінгах:
холотропне дихання - 1 раз на рік;
сімейні розстановки за Б. Хеллінгером - 1 раз на 3 місяці;
командоутворення.
В даний час є керівником центру р. в Ростові-на-Дону. Основне завдання - це розвиток та розширення спектру діяльності центру, з урахуванням потреб клієнтів.

Для рішення поставленої задачі здійснює діяльність за наступними напрямками:

Дослідження потреб і переваг клієнтів, формування високого сервісу обслуговування, лояльність наших клієнтів
Залучення нових клієнтів - організація рекламно-маркетингової компанії
Впровадження нових процедур консультацій для формування комплексного підходу до вирішення проблем клієнтів, що звернулися за допомогою до нас в центр (гінекологія, ендокринологія, дієтологія, Апаратний плазмаферез, лабораторні дослідження, апаратна косметологія, цікаві процедури з корекції фігури, психологічні тренінги, дитячі групи з зниженню ваги, індивідуальні консультації, східні танці, йога та ін)
Формування комфортних умов роботи для моїх співробітників, доброзичливої атмосфери (загальні колективні збори - раз в тиждень, корпоративні святкування, індивідуальні бесіди, тренінги командоутворення, навчання і підвищення кваліфікації співробітників)
Проведення різноманітних цікавих заходів для клієнтів (Клубні зустрічі, бонусні акції, розіграші новинок центру).
Проводить індивідуальні консультації з питань, що виникають у клієнтів в процесі зниження ваги (призначає обстеження та реабілітаційну програму).

Відгуки про лікаря Спирто Надія Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук