Медичний порталЛікаріКиївГастроентерологСоболевська Наталія Володимирівна
Соболевська Наталія Володимирівна

Соболевська Наталія Володимирівна

Гастроентеролог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
50 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-гастроентеролог
45 років медичного стажу
Категорія вища
Напрямки: гастроентерологія.
У 1975 році я закінчила з відзнакою Київський медичний інститут. Клінічну ординатуру пройшла за спеціальністю «внутрішні хвороби» на кафедрі госпітальної терапії № 2 Київського медичного інституту.

Відразу після закінчення інституту стала працювати за фахом лікарем стаціонарного терапевтичного відділення клінічної лікарні № 25 м. Києва. Після закінчення ординатури працювала в стаціонарному відділенні клінічної лікарні № 7 м. Києва. З 1991 по 2008 рік була завідуючою гастроентерологічним відділенням клінічної басейнової лікарні МОЗ України.

У своїй повсякденній практиці я дотримуюся принципів постійного професійного розвитку, маю сертифікати Української та Російської асоціацій гастроентерологів, гематологів. Кожні 5 років проходжу передатестаційні курси в Медичної Академії післядипломної освіти, щорічно відвідую осінні та весняні сесії Національної школи гастроентерологів, гепатологів в Україні та Росії, гастроентерологічні тижні гепатологічного конференції. У 2010 і 2011 роках отримала сертифікати за участь в Об'єднаній Європейській гастроентерологічної тижня в Барселоні і Стокгольмі.

Працюю з функціональними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, лечу гастрити з метою попередження виразкової хвороби та онкопатології шлунка, займаюся діагностикою та лікуванням жирової хвороби печінки, хронічних вірусних гепатитів.

У вільний від роботи час люблю читати художню літературу, відвідувати театр. Охоче ​​проводжу час з онуками.

Моє життєве кредо можна сформувати одним реченням: «Внутрішня чистота - зовнішня сила».

Відгуки про лікаря Соболевська Наталія Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук