Медичний порталЛікаріХарківЛогопедСіліна Тетяна Сергіївна

Сіліна Тетяна Сергіївна

Логопед

Логопедичний кабінет
Харківська область, Харків
Логопедичний кабінет
+38 (057) 764-21-61
tsslogoped@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Вітаю Вас! 

Мене звуть Силіна Тетяна Сергіївна. Я - педагог-психолог, вчитель-логопед, інструктор з раннього розвитку дітей. 

У 2000 році закінчила з відзнакою ХДПУ ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю "Дошкільне виховання. Логопедія". 

З 2-го курсу університету займалася вивченням особливостей логокоррекціонной роботи з дітьми, що страждають мовними порушеннями при ДЦП. По цій же темі захистила дипломну роботу. 

Після закінчення вузу працювала в школі для дітей з ДЦП учителем-логопедом, займаючись переважно проблемою постановки звуків при псевдобульбарной дизартрії у розумово відсталих дітей. Впровадила елементи оздоровчої системи академіка М.С. Норбекова в структуру логопедичних занять з учнями школи-інтернату. 

За час роботи в школі-інтернаті для дітей з ДЦП я провела науково-практичне дослідження з метою вивчення етіопатогенезу і структури складної мовної патології у дітей, які страждають на ДЦП, для розробки адекватних заходів логокоррекціонной роботи. З результатами дослідження виступила на І Всеукраїнській науково-практичній конференції валеологов. Текст доповіді опубліковано у збірнику матеріалів конференції. 

Ознайомившись з унікальною методикою навчання дітей з синдромом Дауна (автор Ромена Теодорівна Августової) і зацікавившись проблемою, в 2005 році я відвідала заняття Ромени Теодорівни в Москві. Застосувавши отримані у Ромени Августової знання на практиці з дитиною з синдромом Дауна, я виступила з результатами своєї роботи перед логопедами Інституту Раннього Втручання м. Харкова. Відеоматеріали по роботі з дітьми з синдромом Дауна розміщені у правому меню цього сайту. 

У тому ж році я стала безпосередньою ученицею Мірзаахмата Санакулович Норбекова, елементи оздоровчої системи якого донині успішно застосовую у своїй педагогічній практиці. 

Наприкінці 2004-початку 2005 написала дві статті про дітей Індиго і виступила з ними на семінарі, присвяченому даній темі, в Вальдорфської школи "Фенікс". 

Практикуючи приватну логопедичну діяльність, я застосувала у своїй роботі (вперше в Харкові) апарат ДЕНАС для автоматизації звуків у дитини зі СМА (спінальна м'язова атрофія). З приголомшливими результатами цієї роботи виступила на семінарі з Денс-терапії, що проходив у Центрі Раннього Втручання. 

Паралельно з роботою в школі я проводила фронтальні логопедичні заняття в дитячих садках м. Харкова. Після працювала інструктором з раннього розвитку дітей в Центр усвідомленого батьківства "Стіхіаль", в сімейному клубі "МамаПапаЯ". 

Також я успішно готувала дошкільнят до навчання у школі, займаючись приватною педагогічною практикою. 

В даний час практикую логопедичну діяльність у приватному логопедическом кабінеті, допомагаючи дітям і дорослим долати різні мовні розлади. 

Є членом редакційної колегії журналу РОДИТЕЛЬСКИЙ КЛУБ. 

Веду свій блог про дитину з синдромом Дауна - http://golubaja-piramidka.blogspot.com/ 

Якщо вас зацікавила моя діяльність, або ж виникли питання, знадобилася консультація, 

ЗАВЖДИ РАДА ДОПОМОГТИ!

Відгуки про лікаря Сіліна Тетяна Сергіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук