Медичний порталЛікаріХарківВетеринарСиерт Світлана Миколаївна
Сиерт Світлана Миколаївна

Сиерт Світлана Миколаївна

Ветеринар

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"
Харківська область, Харків
Ветеринарна клініка "Пес+Кіт", вул.Новопрудна, 9-Б
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

Найулюбленішим предметом у школі для мене була біологія . Заворожувало все живе : птахи , звірі , рослини. Хотілося знати більше про те , що нас оточує. Саме ця любов і визначила вибір ВНЗ та факультету . Свою першу вищу освіту я отримала в Харківському національному університеті ім. Каразіна , на факультеті біології , який успішно закінчила в 2003 році.

Собаки прийшли в моє життя теж не випадково : у дитинстві моєю настільною книгою , зачитаній , практично , до дірок , була книга " Службове собаківництво " . Я мріяла про свого собаку і була твердо впевнена , що стану дресирувальником . Як відомо , мрії мають звичай збуватися. У 1996 році я закінчила курси кінологів при Харківському обласному кінологічному центрі і почала свою професійну діяльність в якості інструктора з дресирування . Трохи пізніше отримала кваліфікацію експерта . Кілька років займала посаду директора Харківського регіонального кінологічного центру КСУ , була завідуючою навчальною частиною курсів з підготовки експертів та інструкторів з дресирування .

Працюючи з людьми і собаками , я не переставала вчитися : профільні семінари , вивчення тематичної літератури , обмін досвідом з колегами. Постійне підвищення свого професійного рівня , прагнення до нових висот у професії і давнє захоплення зоопсихологією підштовхнуло мене до рішення отримати ще одну освіту . На цей раз це була психологія . У 2009 році я закінчила Інститут післядипломної освіти при Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди та отримала кваліфікацію практичного психолога .

З недавнього часу із задоволенням співпрацюю з ветеринарною клінікою "Пес + Кіт" в якості кінолога і зоопсихолога . Прекрасний колектив , грамотні фахівці , прагнення до досконалості у своїй роботі , трепетне ставлення до своїх пацієнтів - все це дуже імпонує. І я дуже рада , що стала частиною цього чудового колективу .

Відгуки про лікаря Сиерт Світлана Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук