Медичний порталЛікаріКиївПсихологШурдук Людмила Олександрівна
Шурдук Людмила Олександрівна

Шурдук Людмила Олександрівна

Психолог Психотерапевт

Психологічне консультування та психотерапія
Київська область, Київ
Психологічне консультування та психотерапія, пр-т Червонозоряний, 119/2, оф. 27, 2 поверх.
ludmila@exist.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

У 2005 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю "практичний психолог". У тому ж році закінчила навчання від Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи за програмою "Шлях до професіоналізму".

Додатково маю економічну освіту - Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю "фінанси".

Також, проходила навчання методом кататимно-імагінативної психотерапії "символдрама" при Міжнародному суспільстві Кататимного переживання образів (Мокпо), Геттінген, Німеччина. Навчання в "Школі Коучинга - школа проблемно-символічного саморозвитку" при Українському центрі формування стратегічних перспектив "Проблемно-динамічний підхід - принцип інноваційного коучингу і реального управління" в м. Києві.

Член Української спілки психотерапевтів (УСП)

УСП - всеукраїнська громадська організація, заснована в 1996 р., зареєстрована Міністерством юстиції України, свідоцтво № 730 від 11.04.1996 р., з 1997 р/, є дійсним членом Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Основна мета УСП - розвиток сучасної психотерапії в Україні.

Практика:
- Індивідуальна психотерапія
- Психологічне консультування (коучинг)

У своїй роботі я спираюся на кодекс етики психолога-психотерапевта.

Відгуки про лікаря Шурдук Людмила Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук