Медичний порталЛікаріХарківХірургШевченко Ростислав Станіславович
Шевченко Ростислав Станіславович

Шевченко Ростислав Станіславович

Хірург Ендокринолог

Харківська область, Харків
ХНМУ, Кафедра загальної хірургії №1 просп. Леніна, 4
+38 (057) 755-25-17
dr_shevchenko_rs@ukr.net

Про лікаря

Завідувач кафедри загальної хірургії №1
Доктор медичних наук, професор, хірург вищої категорії, член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів, член Української асоціації фахівців з малоінвазивним, ендоскопічним і лазерним технологіям.

З 2010 року очолює кафедру загальної хірургії № 1. Веде викладання іноземним студентам англійською мовою.

Науково-практичний напрямок роботи - впровадження методів ендоскопічної хірургії, діагностика та хірургічне лікування хворих з гастроентерологічною патологією і з патологією щитовидної залози, розробка та впровадження методів профілактики, ранньої діагностики та лікування післяопераційних ускладнень.

У 1998р. захистив дисертацію на тему «Порушення тиреоїдного та імунного статусу хворих диференційованим раком щитовидної залози в залежності від обсягу оперативного втручання» (кандидат медичних наук). У 2008 р захистив дисертацію на тему «Клініко-експериментальне обгрунтування хірургічного лікування хворих на гострий біліарний панкреатит» (доктор медичних наук).

Автор понад 180 наукових робіт, методичних розробок, монографій і підручників, патентів на винаходи. Під його керівництвом на кафедрі виконується ряд робіт з соисканию наукових ступенів. Щорічно виконує до 300-350 хірургічних операцій різного ступеня складності. Має сертифікати за ендокринної, ендоскопічної, лапароскопічної, загальної хірургії, урології, ультразвукової діагностики.

Відгуки про лікаря Шевченко Ростислав Станіславович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук