Шевченко Анатолій Іванович

Шевченко Анатолій Іванович

Народна і нетрадиційна медицина

Київський Інститут Краси
Київська область, Київ
Київський Інститут Краси, вул. Б. Хмельницького, 9 А, Каб. №15
+38 (044) 235-63-06
Сховати карту

Про лікаря

Біоенерготерапевт, фахівець в області біолокації, Видатний вчений, Народний цілитель України;
Перший переможець всеукраїнського телепроекту "Битва екстрасенсів", Володар Гран Прі "Кришталева рука" та звання "Найсильніша екстрасенс України 2007 року".
Член спеціальної комісії з аномальних явищ при Академії наук України 1990-1992рр.
Один з перших Цілителів в Україні, що отримав офіційну Ліцензію МОЗ УРСР 1991р. 12 років практики працював у парі з професійним лікарем.

Фахівець у галузі наукової Біоенергетики і енергоінформаційного обміну.
Брав безпосередню участь у фінансованих Міністерством Оборони СРСР 1990-1991рр. державних програмах з дослідження НЛО і паранормальних здібностей людини (спеціальні експедиції, наукові розробки).

У 1991-1994рр. був експертом Асоціації народної медицини України.

У колегах по діяльності цінує, перш за все, грамотність і вміння виходити на пряму інформацію, що має практичне значення для здоров'я і життя людини.

Переконаний, що для успішного вирішення проблем здоров'я людини необхідна тісна співпраця цілителя і офіційної медицини. Ніколи не підлаштовується під бажання і точку зору пацієнта. Викладає тільки те, що бачить. Не боїться говорити правду. До інших цілителів ставиться з великою повагою і доброзичливістю.

Завжди пропонує своїм пацієнтам його інформацію зіставити з даними інших цілителів і перевірити аналітичними методами офіційної медицини.


Особлива частина розробок Шевченка А.І. - Зовнішні психотронні негативні впливи на людину (техногенних, ритуальних технологій - пристріти, псування, наговори, привороти і т.д.) їх вплив на здоров'я і долю;
Біолокація родових проклять - їх впливу на здоров'я і долю, енергетичні способи ослаблення і духовні шляхи нейтралізації;
Експертна оцінка Біоенергетики приміщення;
Інформаційне просування Бізнесу (схеми фінансових операцій, підбір, тестування партнерів і співробітників);
Підбір засобів індивідуального та енергетичної захисту (обереги, талісмани);
Пропаганда здорового способу життя;

Шлях Анатолія Івановича Шевченка - це шлях від учня до гранд-майстра. Він закінчив 18 езотеричних і духовних шкіл (А.В.Ігнатенко, В.С.Стеценко, Мехеди.І.В. (Раокріом), З.М.Гречішніковой, С.А.Мамайсур, О.Лебедевой, В.С. Яремич, В.А.Горобца, Н.І.Ніколаевой, Б.П.Лазаренко, М.П.Перепеліцина, В.М.Аміраліевой та інших ...)
Особливою частиною діяльності А.І.Шевченко є розробка методик Бойовий Антімагіі!
Анатолій Іванович вважає, що саме довіра, відіграє вирішальну роль у спілкуванні з пацієнтом. Адже справжній цілитель не повинен лікувати - лікують лікарі, він повинен зцілювати, тоесть гармонізувати енергетику і прибирати першопричину хвороби на інформаційному плані. Щоб не просто повідомляти інформацію або вказувати, що робити, а допомагати, втішати і радити.

На його прийомі ви зможете не тільки порадитися і розібратися в ситуації, але й отримати підтримку і розуміння, яких сьогодні в сучасному світі так мало.

Робота експерта проводиться індивідуально на основі життєвого досвіду, його внутрішнього голосу і добрих спонукань.


Відгуки про лікаря Шевченко Анатолій Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук