Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Сергієнко Віталій Андрійович
Сергієнко Віталій Андрійович

Сергієнко Віталій Андрійович

Отоларинголог (ЛОР)

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клиника "Медиком", Просп. Героев Сталинграда, 12-г
Стаж роботи:
32 роки
+38 (044) 503-77-77

info@medikom.ua
Сховати карту

Про лікаря

Стаж роботи в Медікомі - 4 роки.
Захворювання:
гострі та хронічні синусити, тонзиліти, фарингіти, отити, абсцеси носа, горла, вух. Гострі та хронічні ларингіти. Травми ЛОР - органів. Сторонні тіла ЛОР - органів. Кровотечі ЛОР-органів. Доброякісні пухлини вух, носа, мигдалин, піднебінних дужок. Сенсоневральна приглухуватість.
Спеціалізація:
Володіння ЛОР - патології дорослих, дітей, сурдолог, інтенсивної терапії, анестезії (при захворюваннях Не тільки ЛОР - патології, а й при внутрішніх хворобах). Діафаноскопія параназальних синусів (діагностика гайморитів, фарингітів без рентгеноскопії, а також контроль лікування за допомогою диафаноскопии).
Наукові роботи:
"Лікування гострих і хронічних гайморитів за допомогою катетера ЯМІК та лазеротерапії".
"Лікування хламідійних синуситів"
"Застосування крапель" Сенсівіта "в ЛОР-практиці, при ЛОР захворюваннях (передні сухі риніти, субатрофічні, атрофічні в післяопераційному періоді на носовій перегородці і носових раковинах, перфорація носової перегородки).
"Кріотерапія при хронічних тонзилітах, фарингітах, риніт".
Застосування очних у вушних крапель "Уніфлокс 0.3%"
Тренінги та наукові конференції:
З 2002 р. по 2006 р. працював лікарем - отоларингологом за кордоном у Central Medical Hospital, Лівія. Два роки паралельно викладав у медичному університеті отоларингології у м. Кхомс. Брав участь у симпозіумах "Макроліди в лікуванні інфекцій дихальних шляхів", в рамках 4 національного конгресу "Людина і ліки Україна" 24 березня 2011р., М.Київ.
Методи діагностики:
Кріотерапія, Кріотерапія в ЛОР патологіях. Діафаноскопія паранозальних синусів (діагностика гайморитів, фарингітів без рентгенографії в вагітних, дітей з 5-ти років і в пацієнтів з Протипоказаннями рентгенографії)
Стратегія лікування:
«Не нашкодь. Максимально допомогти пацієнтові підключаєте нові методики, психолгии, Гомеопатія, загартовування носа. Якщо в чомусь сумніваємося, покажемо ще другому доктору, створимо консиліум. НЕ втрачати зв'язок з пацієнтом поки НЕ вилікуємо пацієнта "

Відгуки про лікаря Сергієнко Віталій Андрійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук