Медичний порталЛікаріКиївГінекологСеменюк Людмила Миколаївна
Семенюк Людмила Миколаївна

Семенюк Людмила Миколаївна

Гінеколог Акушер

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"; Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, б-р Т. Шевченка, 13/7
Стаж роботи:
26 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
+38 (044) 235-76-66
3900303@oberig.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Клініка "Оберіг"
вул. Зоологічна, 3

Про лікаря

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Кандидат медичних наук. 21 рік мед. стажу. Напрямки: ведення вагітності, гінекологія.

У 1991 р.  закінчила з відзнакою лікувальний факультет Полтавського медичного інституту, в 1992 р. - інтернатуру за фахом акушерство та гінекологія. Після закінчення інтернатури почала працювати лікарем акушером-гінекологом Машівської центральної районної лікарні Полтавської області. Тоді ж пройшла передатестаційних курс підвищення кваліфікації. З вересня 1997 р. навчалася в клінічній ординатурі кафедри акушерства і гінекології Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця, після закінчення якої працювала лікарем акушером-гінекологом в міській клінічній лікарні № 18.

За час навчання в аспірантурі підготувала і захистила кандидатську дисертацію на тему: "Комплексне лікування гострих ендометритів та пельвіоперітоніта з використанням озонотерапії". Зараз успішно поєднує викладацьку діяльність на кафедрі акушерства та гінекології № 1 НМУ ім. О.О. Богомольця з клінічною практикою в клініці "Оберіг". Володіє техніками малоінвазивних втручань в гінекології, УЗД, відкритих оперативних втручань на органах малого тазу у жінок і вагінальної хірургії. Має свій патент на винахід "Спосіб лікування гострих ендометритів", а також більше 30 друкованих наукових робіт. Є співавтором навчальних посібників для студентів, які вивчають акушерство та гінекологію.

Сфера професійних інтересів на сьогодні: допологова підготовка подружніх пар з невиношуванням вагітності, діагностика та лікування хронічних ендометритів у пацієнток з репродуктивними втратами, функціональна гінекологія, морфо-функціональний стан ендометрію і його корекція за допомогою еферентних методів лікування, індивідуалізація програм спостереження за перебігом вагітності та профілактичне лікування жінок з репродуктивними втратами в анамнезі, перинатальна психологія.

Відгуки про лікаря Семенюк Людмила Миколаївна

Рискулова Тетяна Олексіївна

01.11.2017 в 20:54

Людмила Миколаївна дуже уважний, досвідчений лікар. Багато років у неї консультують і довіряю її діагнозам, висновкам, лікуванню. Це лікар, яка постійно вдосконалюється, слідкує за новими методами лікування і вдало використовує необхідне, а також ділиться досвідом з молодим поколінням! Бажаю успіхів та нових досягнень!

Додати відгук