Медичний порталЛікаріКиївПсихологСеліванова Дар'я Олександрівна
Селіванова Дар'я Олександрівна

Селіванова Дар'я Олександрівна

Психолог

Київська область, Київ
Психологічний центр Володимира і Дарії Селіванова
darya_selivanova@list.ru

Про лікаря

Психолог, тілесно-орієнтований терапевт. Приватний практик.

Освіта:

Закінчила Державний університет гуманітарних наук психологія при Російській Академії наук (Москва).

Підвищення кваліфікації / курси:

2008 Пройшла сертифіковане навчання по короткострокових стратегічної системної терапії страхів і фобій Strategik Therapy Center (Італія). 2008 Пройшла сертифіковане навчання по практичним основам психологічної роботи з тривожно-фобічні розладами, авторський курс к.м.н. М. Є. Сандомирського.

Досвід психологічної практики:

2004-2006 працювала психологом у 952 школі міста Москви. 2006-2008 була провідним спеціалістом відділу медико-психологічної реабілітації Московської служби психологічної допомоги населенню при уряді Москви. Крім реабілітації, займалася профілактикою і корекцією емоційного вигоряння у співробітників різних установ (МНС, МВС, служби пожежної охорони). 2008-2009 працювала в Центрі психосоматики в Києві практикуючим тілесно-орієнтований терапевтом. з 2009 веду свою часту практику. Неодноразово брала участь у психологічних і психіатричних конференціях, а також в радіо та телеефірах. Автор понад 30 публікацій в наукових і практичних журналах, на різних інтернет-порталах.

Автор і ведучий тренінгів для людей, які страждають агорафобією і панічними атаками. Автор і ведучий семінарів для батьків з питань дитячої психології.

Відгуки про лікаря Селіванова Дар'я Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук