Медичний порталЛікаріКиївГінекологСавіна Зоя Олександрівна
Савіна Зоя Олександрівна

Савіна Зоя Олександрівна

Гінеколог Акушер

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
(044) 390 03 03
(044) 495 62 31
info@oberigclinic.com
Сховати карту

Про лікаря

лікар вищої категорії

Вища медична освіта я отримала у Національному медичному університеті ім. А.А. Богомольця. Закінчивши його в 1999 році, почала працювати в київському міському пологовому будинку № 1 лікарем гінекологічного відділення та відділення патології вагітних, а також лікарем пологового залу. За 9 років роботи в державному пологовому будинку я отримала колосальний досвід роботи з різними пацієнтками.

На сьогоднішній день я маю декілька спеціалізацій: з ендоскопічної хірургії, реконструктивно-пластичних операцій в гінекології, лапароскопії в гінекології. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Профілактика перинатальної патології при аномаліях пологової діяльності на тлі плацентарної дисфункції». У 2011 році пройшла стажування з ендоскопічної хірургії в гінекології в університетській клініці CICE (Клермон-Ферран, Франція).

Володію традиційними методами оперативної гінекології, в тому числі технікою лапароскопії та внутрішньоматкової хірургії. Мої пріоритетні напрямами в діяльності: оперативна гінекологія з використанням малоінвазивних технологій; виявлення причин і лікування безпліддя; ведення пацієнток з міомою матки, гіперпластичними процесами ендометрію, ендометріоз, захворюваннями шийки матки.

Я впевнена, якщо робота не приносить величезного задоволення - необхідно терміново її міняти. Живучи за таким принципом, я завжди отримую задоволення від того, чим я займаюся.

Відгуки про лікаря Савіна Зоя Олександрівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук