Медичний порталЛікаріКиївПсихологСавенець Ірина
Савенець Ірина

Савенець Ірина

Психолог

Клініка "Розрада"
Київська область, Київ
Клініка "Розрада", вул. Горького, 4/2
+38 (044) 234-83-68
+38 (044) 289-71-32
Сховати карту

Про лікаря

Дитячий психолог
Працюю в центрі практичної психології "Розрада" з 2008 р. Спеціалізуюсь на психологічній діагностиці психоемоційного стану дитини та індивідуальній корекційній та реабілітаційній  роботі з дітьми. Систематично працюю з батьками дітей.
В своїй роботі використовую методи гештальт-терапії, арт-терапії, ігрової терапії, елементи казкотерапії, метод  асоціативних карт.
Пройшла навчання по дворічній програмі О.Возіянової "Як працювати з дітьми". Маю сертифікати проходження наступних професійних програм:
2008-2010 рр. - сертифікат дитячого психолога. Психологічний центр організаційного та особистісного росту "НІКА", за напрямком "Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та підлітками в гештальт-підході". Київський гештальт інститут. За програмою, гештальт - консультант по роботі з дітьми.
2010 р. - брала участь в циклі психотерапевтичних майстер-класів "Казкотерапія та казко аналіз" (Ткач Р.М.);
2009 р. - сертифікат з тренінгу  "An advanced training for mental health professionals featuring theoretical clinical and practical psychological tools for treating developmental shock, trauma and stress (J. B. Weinhold CIRCL ( USA ) - МГЦ "Розрада");
2009 р. - сертифікат тренінгу "Реабілітація дітей – жертв насильства в сім‘ї" (Йоланта Змарзлік, Онишко Юрій, Дубровська Євгенія).

Відгуки про лікаря Савенець Ірина

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук