Савчук Михайло Михайлович

Савчук Михайло Михайлович

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
10 років
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Кінезотерапевт, фахівець з фізичної реабілітації
Напрямки: реабілітація після інсульту.
Я закінчив магістратуру Національного університету фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Фізична реабілітація».

Медичну практику отримував в неврологічних відділеннях Обласної лікарні ім. Горбачевського (м. Житомир) та Головному військово-медичному центрі ордена Червоної Зірки «Головний військовий клінічний госпіталь» (м. Київ). З 2011 року працював в Центрі кінезотерапії ім. М.С. Бубновського.

У сферу моїх практичних інтересів входить реабілітація пацієнтів з порушеннями вестибулярного та опорно-рухового апарату, відновлення пацієнтів після інсульту та черепно-мозкових травм.

Брав участь у роботі багатьох наукових конференцій і конгресів. Постійно займаюся самоосвітою у сфері сучасних підходів, які використовуються у вітчизняній та світовій практиці реабілітації постінсультних пацієнтів.

Крім роботи активно займаюся спортом, є кандидатом у майстри спорту з тайського боксу. Якщо життя пропонує мені кілька дорого, завжди вибираю більш складний шлях, тому що впевнений, що він більш правильний.

Відгуки про лікаря Савчук Михайло Михайлович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук