Медичний порталЛікаріКиївПсихологСадовський Юрій Володимирович
Садовський Юрій Володимирович

Садовський Юрій Володимирович

Психолог

Сховати карту

Про лікаря

Зарахувати себе до категорії людей, з участю і на очах у яких відбувається входження в культуру нашого народу практичної психології як цілої галузі знань, що висвітлює життя з незвичного боку. У Радянському союзі, звідки ми родом, психологічна практика широкої аудиторії представлена ​​не була.

Освіта: факультет психології Ленінградського державного університету ім. А.А. Жданова (ЛДУ), випуск 1988 р.

1988-1992 рр. - Науково-технічний центр «Перспективні дослідження і розробки». Дослідження в області психічної саморегуляції. Дослідження характеристик уваги в аспекті моделювання функціональних станів. Дослідження особливостей субсенсорного сприйняття. Відпрацювання методики деконцентрації уваги (автор О.Г.Бахтіяров). Дослідження динаміки малих груп. Розробка і проведення навчальних тренінг-семінарів для різних професійних груп (медпрацівники, педагоги, військовослужбовці).

Раптово зникла країна, якій потрібно було те, що робили психологи до цих пір.

Поява на початку 90-х достатку психологічної літератури та можливості особистого спілкування з представниками різних відбулися на заході психотерапевтичних напрямків змусили залишилися в професії вітчизняних психологів швидко самовизначатися, до якого табору належати. Мене це теж торкнулося.

1989 р. - Навчання застосуванню методики психосинтезу в психотерапевтичної практиці (радянсько-американський тренінг-семінар, автори Claire Boskin, Carol Hwoschinsky).

1993 р. - Навчання в рамках семінару "Психотерапія і шизофренія: нові напрямки в лікуванні шизофренії". Автор Jack Rosberg, M.A. Director of Treatment Association for Psychotherapy of Schizophrenia.

У підсумку, "перехворівши" психосинтезом, транзактного аналізу, нейро-лінгвістичним програмуванням (НЛП), холотропним терапевтичним підходом і ще багато чим, я прийшов до висновку, що підхід повинен бути свій. Хоча з величезною симпатією ставлюся до недирективної психотерапії, екзистенційному психотерапевтичному підходу і логотерапія.

1990-1995 рр. - Створення і участь у складі творчої групи(И.Е.Винов, С.В.Дидковский, Ю.В.Садовский) в роботі перманентного психолого-методологического семінару, завданням якого було позначення проблем і осмислення ситуацій, з якими стикається людина певної культури на зламі епохи, а також аналіз психотехнологій, використовуваних в психотерапії. Ми були переконані, що психолог має бути одним з перших, хто розуміє, що відбувається з суспільством, з країною і з людиною. Стосовно психотерапії ми стверджували, що усвідомлення історико-культурної, культурно-зкономической і культурно-політичній ситуації безумовно важливе в психотерапевтичному підході, оскільки психотерапевт кожного разу має справу з людиною, вставленою в якийсь певний життєвий контекст. І терапевтові важливо уміти точно визначити - в якій. Не менш важливо і так же обов'язково психотерапевтові самому усвідомлювати тому, що він сам також випробовує на собі вплив тієї ж культурної ситуації. Інакше терапевт мимоволі перетворюється на творця міфології, яку він під виглядом терапії нав'язує пацієнтові. А то, що він пропонує в якості психотерапевтичного інструментарію виявляється у кращому разі грою в психологічні вправи.

1992-2002 рр. - Психолог-консультант в Центральній міській клінічній лікарні, м. Київ.

2002-2009 рр. - Приватна практика.

Співпраця:
Інститут психології ім. Г.С. Костюка (Лабораторія консультативної психології та психотерапії).
"Дружня клініка для молоді", м. Київ.
Центр соціальних служб для молоді Шевченківського району м. Києва.
Київський обласний центр соціальних служб для молоді.
Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Співпраця зі ЗМІ:
Телеканали: "Інтер"; "1 +1"; "Новий канал"; "СТБ"; "НТН"; "Київська Русь"; "Гравіс".
Радіо: "ЕРА FM"; "Промінь".

Відгуки про лікаря Садовський Юрій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук