Медичний порталЛікаріКиївПсихологРоссошанська Євгенія
Россошанська Євгенія

Россошанська Євгенія

Психолог

Психологічний Тренінг-Центр "Добро"
Київська область, Київ
Психологічний Тренінг-Центр "Добро", вул. Червоногвардійська, 12
trening@dobro-centr.com
Сховати карту

Про лікаря

Я можу бути максимально корисна Вам , якщо Ви зіткнулися з переживанням певних труднощів у своєму житті, наприклад:
- Життєва криза , бажання "розібратися в собі";
- Проблеми у відносинах;
- Невпевненість, низька самооцінка, нереалізованість, самотність, тривога, страхи.
- Погане самопочуття, психосоматика, хвороба, порушення сну або апетиту, апатія;
- Втрата сенсу життя, депресія і багато інших індивідуальні переживання.

На консультації - діагностика призначення і корекція долі (метод Ладіні) ви дізнаєтесь:
1 . Про свої доленосних енергіях за датою народження (метод не має нічого спільного з класичною нумерологією і астрологією) .
2 . Ваше призначення в житті: для себе , для людей і світу.
3 . Ваші Вищі духовні завдання.
4 . Розрахунок патронують Вам енергій по роках , що потрібно зробити в даний відрізок життя.
5 . Іфнормація по минулому житті, 8 кармічних боргів.
6 . Розрахунок і розшифровка енергій по родових каналах по лінії батька і матері. Вплив родових програм на вашу долю.
7 . Складання карти здоров'я та методи кармічного зцілення фізичних хвороб.
8 . Розрахунок Вашої особистої енергії грошового благополуччя.
9 . Ваші енергії на лінії любові та партнерства - ваші кармічні завдання у відносинах з протилежною статтю. Загальні завдання пари , для чого ви разом , і що Вам потрібно зрозуміти і відпрацювати (потрібно знати дату народження партнера).

Після діагностики з метою лікування та корекції виписується курс спеціальних медитацій , створюються індивідуальні запити під кожну медитацію.

Досвід роботи:
Працювала у виробничо - торговельних організаціях будівельного напрямку УМСР, "Вибір - К". Маю досвід у підборі персоналу на різні вакансії управлінського, адміністративного рівня , менеджерів з продажу та роботі з клієнтами. Прописую програми мотивації, адаптації, стандарти роботи з клієнтами, ключові показники ефективності. В даний момент консультую директорів організацій та управлінський склад з питань ефективної взаємодії , досягнення цілей. Працюю на функціональному рівні та на особистісному, з свідомістю та підсвідомістю керівників з метою подолання перешкод для вирішення певних завдань. Наприклад, проблеми, з якими часто звертаються "не виходить сформувати відділ продажів, співробітники, які приходять, швидко йдуть, або ті які залишаються не ефективні.". "Часті конфліктні ситуації в колективі, складний психологічний клімат". "Компанія розвалюється, всі застосовувані методи і способи не допомагають" і т.д. Для вирішення цих труднощів ми визначаємося із запитом, я проводжу діагностику в компанії за допомогою індивідуальних бесід із співробітниками, анкетування та тестування, встановлюю причину виникнення проблеми і пропоную різні способи корекції. Формат роботи визначається індивідуально в залежності від запиту . Так само за запитом керівників я проводжу навчання у вигляді семінару- тренінгу з конструктивному розв'язанню конфліктів "П'яти - крокова модель вирішення конфліктів".

Освіта:
Закінчила Сучасну Гуманітарну Академію в Москві , факультет психології , за фахом практичний психолог-консультант. У Києві закінчила Вісбаденському Академію Позитивної Психотерапії і отримала сертифікат. Додатково пройшла навчання з арт - терапії. Пройшла навчання та отримала сертифікат в методі Наталії Ладіні "Діагностика призначення і корекції долі" .

Відгуки про лікаря Россошанська Євгенія

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук