Медичний порталЛікаріМакіївкаПсихологРядинська Євгенія Миколаївна
Рядинська Євгенія Миколаївна

Рядинська Євгенія Миколаївна

Психолог

Донецька область, Макіївка
вул. Островського, 49, кв.2
Стаж роботи:
11 років
+38 (0623) 22-29-25
+38 (0623) 22-22-27

Про лікаря

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, практичний психолог з досвідом роботи 6 років. Кризовий і дитячий психолог.

Надаю екстрену психологічну допомогу і підтримку дорослим і дітям, що пережили надзвичайні ситуації та які опинилися в складних життєвих обставинах, таких, як: втрата близької людини, втрата цілісності, звільнення з роботи, розлучення, труднощі побудови відносин ( конфлікти, сварки, ревнощі і нерозуміння), глобальні зміни в житті. Працюю з дитячою агресивністю, емоціями і станами (страхи, фобії, депресія, тривожність, плаксивість, переживання і стрес при розлученні батьків), гіперактивністю, труднощами поведінки. Допоможу подолати замкнутість, підліткові складності, труднощі в навчанні і визначенні професії старшокласника і взагалі сформувати впевнену у собі особистість. Надаю психологічну допомогу і підтримку батькам, діти яких народилися з органічними порушеннями ЦНС. У роботі використовую сучасні методи і обладнання, а саме: метафоричні асоціативні карти, пісочну і арт-терапію, сказкатерапию, гру і інсценування, а також навчаю методів регуляції та саморегуляції стану і поведінки. Крім індивідуальних консультацій, проводжу групові заняття і семінари, що мають різні цілі, а саме: мистецтво комунікації, маніпуляції і протистояння їм, мистецтво презентації, практика успішних переговорів і т.д. В кожному індивідуальному випадку дотримуюся принципів доброзичливості, конфіденційності та професійності. Разом ми зможемо вирішити найскладніші життєві ситуації!

Освіта:
Вища. Закінчила Національний Університет цивільного захисту України. Отримала ступінь кандидата психологічних наук при лабораторії екстремальних та кризових ситуацій Університету. Маю сертифікати фахівця з пісочної терапії та асоціативних метафоричним картками.
Член організації:

Член Асоціації психологів Донбасу. Провідний спеціаліст Науково-Консультаційного Психологічного Центру (НКВЦ) при Макіївському економіко-гуманітарному інституті.

№ диплома: ДК № 067264

Відгуки про лікаря Рядинська Євгенія Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

Інші лікарі цього профілю