Медичний порталЛікаріВінницяАлергологПрусська Оксана Михайлівна
Прусська Оксана Михайлівна

Прусська Оксана Михайлівна

Алерголог

Клініка "Центр-В"
Вінницька область, Вінниця
Клініка "Центр-В", вул. Академіка Ющенко, 8
Стаж роботи:
21 рік
+38 (0432) 57-87-32
Сховати карту

Про лікаря

 

У 1991 р. закінчила педіатричний факультет Одеського медичного університету. Проходила інтернатуру на базі першої дитячої поліклініки Комсомольського району міста Херсона з 1991 по 1992 рр.

З серпня 1992 р. працював дільничним лікарем у місті Каховка , Херсонської області. З 1996 р. працювала лікарем- педіатром у другій дитячій поліклініці міста Вінниці . Пройшла двомісячні курси підвищення кваліфікації на базі Харківського медичного інституту післядипломної підготовки лікарів по темі: " Терапія і патологія підліткового віку" .

З 1997 р., після проходження стажування з дитячої алергології на базі ОДКЛ міста Вінниці , була зарахована лікарем алергологом дитячої поліклініки № 2.

З 1997 р. - член асоціації алергологів , імунологів , пульмонологів , фтизіатрів . Пройшла курси спеціалізації з дитячої алергології в 2001 р. в місті Києві на базі Київської медичної академії післядипломної освіти лікарів імені Шупика. У 2002 р. перебувала на передатестаційних циклі в місті Києві з дитячої алергології . Аттесірованая на першу категорію.

У лютому 2008 р. пройшла курси на передатестаційних циклі на базі Київської медичної академії післядипломної освіти лікарів імені Шупика, аттестестірована на вищу категорію по дитячій алергології .

У травні 2012 р пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. З 2012 р. працюю міським дитячим алергологом в міській лікарні центру матері та дитини , позаштатний міський спеціаліст .

У ПМП " Центрі -В" работет з травня 2013 р.

Постійно підвищую свою кваліфікацію, приймаю участь у семінарах, конференціях, які проводяться при обласному відділі охорони здоров'я, кафедрою педіатрії ДВМУ.

 

Відгуки про лікаря Прусська Оксана Михайлівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук