Медичний порталЛікаріКиївГінекологПротас Руслан Вікторович
Протас Руслан Вікторович

Протас Руслан Вікторович

Гінеколог

Київська область, Київ
Клініка "Добробут", пр.Повітрофлотський, 38
(044) 495-2-888

Про лікаря

Лікар гінеколог першої категорії.
Освіта: Дніпропетровська Державна медична академія. Диплом з відзнакою. Курси УЗ діагностики на базі ДУ "Інституту ПАГ АМН України".
Стаж роботи: більше 10 років.
Пріоритетні напрями в практичній діяльності:
питання ендокринної гінекології та патології клімаксу (порушення менструального циклу, склерокистоз яєчників, генітальний ендометріоз, менопауза);
консервативне та оперативне лікування міоми тіла матки (тема дисертаційної роботи: «Стан репродуктивної системи у жінок після емболізації маткових артерій з лейоміомою матки");
індивідуальний підбір гормональних і негормональних контрацептивів, визначення показань і протипоказань до їх призначення.
Володіє ультразвуковим методом обстеження органів малого таза і плода в різні терміни вагітності, а також усім обсягом акушерсько-гінекологічних діагностичних та оперативних втручань.
Великий досвід роботи в лікуванні запальних захворювань, захворювань що передаються статевим шляхом, патології шийки матки на тлі вірусу папіломи людини, ведення вагітних жінок в різні терміни вагітності (невиношування, екстрагенітальна патологія).

Відгуки про лікаря Протас Руслан Вікторович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук