Медичний порталЛікаріКиївНеврологПриступа Оксана Анатоліївна
Приступа Оксана Анатоліївна

Приступа Оксана Анатоліївна

Невролог

Клініка "АЦМД"
Київська область, Київ
АЦМД, Багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр, вул. Петропавлівська, 14-Д
Стаж роботи:
9 років
+38 (044) 393 0933
+38 (044) 393 0930

acmd@acmd-clinic.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Тернопільський Медичний Університет за фахом лікарська справа, пройшла курси спеціалізації у Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні № 12 (кафедра неврології № 2).

Пройшла курси тематичного удосконалення "Невідкладні стани в неврології" у лікарні швидкої допомоги на кафедрі медицини невідкладних станів.

Учасник науково-освітнього форуму "Академія інсульту".

Учасник багатьох наукових симпозіумів та конференцій: "Особливості терапії больового синдрому при захворюваннях кістково-м'язової системи в людей різного віку", "Ураження нервової системи при цукровому діабеті та герпетичної інфекції", "Профілактика ускладнень у пацієнтів з високим кардіоваскулярним ризиком", "Сучасні аспекти діагностики та лікування когнітивних порушень при старінні "," Сучасні підходи до збереження здоров'я та якості життя жінки "," Актуальні питання терапії гіпертонічної хвороби "," Вегетативні порушення, сучасні підходи в діагностиці та лікуванні "," Депресивні розлади ".

Паралельно працюю в державній медичній установі.

Робота з діагностики та лікування патології хребта, головного болю різного походження, судинних захворювань головного мозку, запальних, дегенеративних, демієлінізуючих захворювань нервової системи, вегетативних розладів, посттравматичних наслідків черепно-мозкових травм, полінейропатій різного походження та ін

В арсеналі роботи також проведення класичних блокад периферичних нервів, паравертебральних, підшкірних блокад і багато інших спеціалізованих методики.

Відгуки про лікаря Приступа Оксана Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук