Медичний порталЛікаріКиївНеврологПриступа Оксана Анатоліївна
Приступа Оксана Анатоліївна

Приступа Оксана Анатоліївна

Невролог

Багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр "АЦМД-Медокс"
Київська область, Київ
Багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр "АЦМД-Медокс", вул. Петропавлівська, 14 Д
+38 (044) 393-09-33
+38 (044) 393-09-30
acmd@acmd-clinic.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Тернопільський Медичний Університет за спеціальністю лікарська справа , пройшла курси спеціалізації в Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні № 12 (кафедра неврології № 2).

Пройшла курси тематичного удосконалення " Невідкладні стани в неврології " у лікарні швидкої допомоги на кафедрі медицини невідкладних станів .

Учасник науково- освітнього форуму "Академія інсульту " .

Учасник багатьох наукових симпозіумів та конференцій : "Особливості терапії больового синдрому при захворюваннях кістково -м'язової системи у людей різного віку " , " Поразки нервової системи при цукровому діабеті та герпетичної інфекції " , "Профілактика ускладнень у пацієнтів з високим кардіоваскулярним ризиком", "Сучасні аспекти діагностики та лікування когнітивних порушень при старінні " , " Сучасні підходи до збереження здоров'я та якості життя жінки "," Актуальні питання терапії гіпертонічної хвороби " , " Вегетативні порушення , сучасні підходи в діагностиці та лікуванні " , " Депресивні розлади " .

Паралельно працюю в державній медичній установі .

Робота з діагностики та лікування патології хребта , головного болю різного походження , судинних захворювань головного мозку , запальних , дегенеративних , демієлінізуючих захворювань нервової системи , вегетативних розладів , посттравматичних наслідків черепно -мозкових травм , полінейропатій різного походження та ін

В арсеналі роботи також проведення класичних блокад периферичних нервів , паравертебральних , підшкірних блокад і багато інших спеціалізований

Відгуки про лікаря Приступа Оксана Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук