Медичний порталЛікаріКиївПсихологПоповський Олександр
Поповський Олександр

Поповський Олександр

Психолог Психотерапевт

Київське представництво Московського Гештальт Інституту
Київська область, Київ
Київське представництво МГІ, вул. Межигірська 26/24, 1-й під'їзд (код 240), 5-й поверх, кв. 13. Психотерапевтична майстерня Олександра Попівського, вул. Платона Майбороди, 8.
Стаж роботи:
15 років
+38 (044) 489-74-82
popovsky@ges.kiev.ua
Сховати карту
Інші місця роботи:
Київське представництво Московського Гештальт Інституту
вул. Межигірська 26/24, 1-й під'їзд (код 240), 5-й поверх, кв. 13.

Про лікаря

Освіта:
Київський Національний університет ім. Т. Шевченка - психолог Київська Медична Академія ім. П.Л.Шупика - психічні захворювання Московський Гештальт Інститут - гештальт-терапевт, супервізор. Спеціалізація - робота з дітьми та сім'ями Французький Гештальт Інститут (Жан-Марі Робін) - гештальт-терапевт Українська Асоціація Психотерапії (Трускавецький проект № 3) - груповий психоаналіз Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров'я - психоаналіз
Досвід роботи:
з 2003 року
Використовувані підходи і техніки:
гештальт - аналітик
Про себе:
Здравствуйте, я Олександр Поповський практичний психолог, психотерапевт, живу і працюю в м. Києві. Я люблю свою професію, вона допомагає мені бути живим, вільним і різним. Для мене стосунки між людьми не менш значущі, ніж самі люди. Я шкодую, що світ сьогодні переповнений брехнею і лицемірством, це заважає людям бути близькими до своєї сутності, один до одного. Зустрічаючи людей, що прагнуть повноцінно присутнім у своєму житті, у відносинах, я відчуваю до них глибоку повагу, інтерес і бажання допомогти.

Відгуки про лікаря Поповський Олександр

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук