Медичний порталЛікаріХарківКардіологПопова Катерина Іванівна
Попова Катерина Іванівна

Попова Катерина Іванівна

Кардіолог

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
+38 (057) 349-55-77
doktorpopova@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Луганський державний медичний університет у 2003 році, диплом з відзнакою. Інтернатура та магістратура на кафедрі терапії та клінічної фармакології Харківської медичної академії післядипломної освіти в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці м. Харкова. З 2004 року - лікар-кардіолог Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці.

У 2004 році присвоєно вчений ступінь магістра медичних наук. У 2008 році присвоєно вчений ступінь кандидата медичних наук. Сертифікат лікаря-кардіолога II кваліфікаційної категорії. Сертифікати GCP (правові та законодавчі основи до проведення клінічних випробувань)

У 2004,2006 г брала участь у міжнародних семінарах під егідою Європейського кардіологічного товариства, м. Київ, Національних Конгресів кардіологів України у 2005-2007 роках.

Має 12 друкованих робіт.

Член Українського товариства кардіологів

Професійне партнерство з фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. акад. Амосова М.М., Інституту кардіології АМН України ім. акад. Стражеска Н.Д., Інституту хірургії та трансплантології АМН України, Інституту невідкладної хірургії АМН України, Інституту терапії АМН України ім. акад. Малої Л.Т

Відгуки про лікаря Попова Катерина Іванівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук