Медичний порталЛікаріКиївПедіатрПоліщук Тетяна Сергіївна
Поліщук Тетяна Сергіївна

Поліщук Тетяна Сергіївна

Педіатр Гастроентеролог

Київська область, Київ
Медичний центр «МЕДІСВІТ», вул. Дніпровська Набережна, 25
Стаж роботи:
18 років
+38 (044) 393-00-00

info@medisvit.com

Про лікаря

Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог.
Закінчила Національний медичний університет у 1997 р., спеціальність педіатрія, інтернатура за спеціальністю педіатрія, спеціалізація з дитячих інфекційних хвороб у 2000 р., спеціалізація з дитячої гастроентерології. Має досвід роботи лікарем-педіатром приймального відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1, лікарем-інфекціоністом інфекційно-боксованого відділення КМДКЛ № 1, лікарем-гастроентерологом ДКЛ № 9 м. Києва. Також має досвід роботи лікарем-педіатром в медичному центрі \"Добробут\" та клініці сімейної медицини \"Наш доктор\".
Учасник науково-практичних конференцій з міжнародною участю з проблемних питань лікування дітей, національної школи гастроентерологів України, науково-практичних конференцій з питань імунопрофілактики в педіатрії, антибіотикотерапії респіраторних інфекцій, профілактики та лікування кандидозних уражень порожнини рота і верхніх відділів травного каналу у дітей. Брала участь у проведенні освітніх програм на телебаченні і радіо.

Стаж роботи - 13 років

Основна спеціалізація:

Володіє методиками діагностики та лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів у дітей різного віку, методикою оцінки харчування, фізичного і психомоторного розвитку, консультує дітей раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку, здійснює профілактичну вакцинацію у дітей.

Відгуки про лікаря Поліщук Тетяна Сергіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук