Медичний порталЛікаріТернопільСтоматологПокиданець Ігор Петрович
Покиданець Ігор Петрович

Покиданець Ігор Петрович

Стоматолог

Тернопільська область, Тернопіль
клініка «Діамант» вул. Київська 6 А/19
+38 (0352) 51-22-88
www.diamant.te.ua

Про лікаря

Головний лікар клініки «Діамант». Закінчив у 2001 році Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) і здобув кваліфікацію лікаря-стоматолога. Лікар-стоматолог I категорії.

- Учасник республіканської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні досягнення та перспективи розвитку хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії». Харків 2010.
- Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в стоматології та клінічній медицині». Полтава 2011.
- Брав участь у науково-практичній конференції « Сучасні напрямки розвитку стоматологічної науки і практики». Полтава 2011
- Брав участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні питання ортодонтії. Місце ортодонтії серед стоматологічних спеціальностей» присвяченій памяті професора Л.П.Григорєвої. Полтава 2012.
- Учасник семінару «ARDS system implants» в практиці лікаря- стоматолога «Особенности проведения дентальной имплантации у пациентов с сопутствующей патологией». Полтава 2012.
-взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Злоякісні пухлини голови та шиї. Сучасні методи реабілітації.» Чернівці 2012.
-прийняв участь у науково практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання терапевтичної стоматології.» Полтава 2012.
-учасник семінару та майстер класу "Основи дентальної імплантології". Київ 2012.
Хоббі- любить подорожувати за кермом.

Відгуки про лікаря Покиданець Ігор Петрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук