Медичний порталЛікаріДонецькОртопед-травматологПогориляк Андрій Йосипович
Погориляк Андрій Йосипович

Погориляк Андрій Йосипович

Ортопед-травматолог

Донецька область, Донецьк
Клініка мікрохірургії, вул. Артема, 106
+38 (062) 311-12-47,
+38 (062) 311-05-08
mail@microsurgery.net.ua

Про лікаря

К.м.н. , лікар ортопед- травматолог , асистент кафедри травматології , ортопедії та ХЕС Донецького національного медичного університету ім.М.Горького .

Закінчив медичний факультет Ужгородського державного університету в 1986 році. Інтернатуру з травматології та ортопедії проходив на базі Обласної клінічної травматологічної лікарні м. Донецька. З 1989 року працює у відділенні мікрохірургії кисті Обласної клінічної травматологічної лікарні м. Донецька. Спеціалізацію з мікрохірургії проходив в 1991 році на базі ВНЦХ м.Москва , НІІКЕХ м.Київ . У 2005 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Лікування поєднаних пошкоджень передпліччя з травмою магістральних судин " .

 З 2011 року завідує відділенням опікової та реконструктивної хірургії обласної клінічної лікарні м.Ужгорода .

Член суспільства травматологів - ортопедів Донецької області , асоціації хірургів кисті України . Учасник українських та міжнародних конференцій з питань травматології та ортопедії , хірургії кисті , пошкоджень периферичної нервової системи.

Автор великої кількості наукових праць і винаходів з лікування травм і захворювань кисті , реплантації кінцівок , пластичної та реконструктивної хірургії , хірургії периферичної нервової системи.

Відгуки про лікаря Погориляк Андрій Йосипович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук