Медичний порталЛікаріКиївОтоларинголог (ЛОР)Писаренко Віктор Миколайович
Писаренко Віктор Миколайович

Писаренко Віктор Миколайович

Отоларинголог (ЛОР)

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
Підрозділ "Дитяча клініка на Лівому березі" Медичної мережі "Добробут", вул. Драгоманова, 21-А. Підрозділ "Поліклініка" Медичної мережі "Добробут", просп. Повітрофлотський, 38. Підрозділ "Поліклініка для дорослих на Лівому березі" Медичної мережі "Добробут", вул. Мишуги, 12.
Стаж роботи:
34 роки
+38 (044) 495-2-888
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-оториноларинголог (ЛОР) вищої категорії

  Запорізький державний медичний інститут; інтернатура за спеціальністю-загальна хірургія; клінічна ординатура за спеціальністю - оториноларингологія; спеціалізація за фахом - дитяча оториноларингологія.

  Пріоритетні напрямки практичної діяльності: консервативне і хірургічне лікування ЛОР-патології дорослих і дітей в умовах поліклініки і стаціонару; володіє новітніми методами лікування в невідкладної ЛОР-хірургії (пункції і дренування верхньощелепних і фронтальних пазух, розкриття паратонзіллярного абсцесів, гнійних фурункулів носа і слухового проходу, дренування гематом і абсцесів носової перегородки, пункції отогематом) і при планових оперативних втручаннях (видалення кіст мигдалин) в амбулаторних умовах. Проводить прийом дорослих і дітей з ЛОР-патологією, досконало володіє інструментальними і ендоскопічними методами обстеження та лікування хворих з ЛОР-патологією.

Відгуки про лікаря Писаренко Віктор Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук