Медичний порталЛікаріКиївПластичний хірургПірус Володимир Петрович
Пірус  Володимир  Петрович

Пірус Володимир Петрович

Пластичний хірург

Київська область, Київ
Клініка косметичної хірургії "Візит-Косметик", вул. Анрі Барбюса, 48
(044) 531-95-70
pirous@ukr.net

Про лікаря

Магістр медицини, пластичний хірург, дійсний член ВАПРЕХ, Апам
Освіта:
(1991-1993) медичне училище. № 1, фальдшерскій факультет м. Івано-франківськ
(1993-1999) Український національний мед університет ім.О.О.Богомольця лікувальний факультет
Ординатура:
(1999-2000) кафедра факультетської хірургії № 2 на базі київського міського центру шлунково-кишкових кровотеч за спеціалізацією "хірургія", також закінчив магістратур на базі кафедри "з відзнакою"
Підвищення кваліфікації:
(2004) медичний інститут післядипломної освіти ім Щупика
 
Попередні місця роботи:
(1999-2001) міська клінічна лікарня № 12,
(1999-2002) клініка естетичної медицини "MED-_CELL" - пластичний хірург Справжнє місце роботи:
(2002-2008) клініка естетичної медицини "МЕД-Естет центр" лікар-хірург,
2002 - по теперішній час «Клініка косметичної хірургії" Візит-Косметик "пластичний хірург, провідний хірург клініки, головлікар.
 
Додаткова інформація:
 
               
(2 лютого 2001р Київ) прослухав науково практичний семінар «ДІСПОРТ-ботулінічний токсин тип А, фармакологія. Застосування в неврології, косметології ».
                  
(8-10 червня 2001 року Москва) під егідою російського суспільства ринології і вченого центру In VIVO на базі центральної клінічної лікарні управління справами президента. «ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ПО ріносептопластика»
                
(17-18 жовтня 2001 року Москва) на базі Російського наукового центру хірургії Російської академії медичних наук - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Естетична хірургія обличчя, редукційна маммопластика, що збільшує маммопластика, абдомінопластика, ліпосакція.»
                 
(8-11 червня 2003 Ярославль) - 4-й міжнародний конгрес з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії.
                
(5-6 лютого 2004р. Київ) Учасник першого Всеукраїнського науково-практичної конференції за участю зарубіжних фахівців «Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози»
                    
(13 березня 2004г.Москва) інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Збільшуюча і редукційна маммопластика»
                   
(28-29 квітня 2004р МОСКВА) - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Ринопластика, що збільшує маммопластика, ліпосакція, реконструкція молочної залози, омолоджуючі операції на обличчі.
                 
(18 жовтня 2004р. Київ) - прослухав "курс по практичним і теоретичному аспектах застосування застосування хімічних пілінгів Skin-Tech в естетичній медицині»
              
(18-19 травня 2005 р МОСКВА) - інтенсивний курс з пластичної та реконструктивної хірургії «Омолодження обличчя, ринопластика, ото пластика»
              
(2-3 лютого 2006р. Київ) Учасник другої Всеукраїнської науково-практичної конференції за участю зарубіжних фахівців «Стандартизація методів лікування в пластичній та реконструктивній хірургії»
               
(15 лютого 2006 Москва) «Курс з увеличивающей мамопластики з використанням системи« Матриця »McGhan»
              
(6-7 жовтня 2006 року Київ) «Асиметрія і аномалії, аугментація плюс мастопексія, реконструкція з грудними імплантами McGhan»
жовтня 2006 навчання за програмою "Контурна пластика" (філлери "Biopolimer", "Stilage", "Juvederm", "Surgiderm", "Teosyal", "Restilane", "Radiesse".) Навчання за програмою "Застосування в естетичній медицині препаратів ботуліністіческого токсину типів "A" "Botox", "Disport", "Neuronox", при інформаційно-методичному центрі естетичної медицини "New line Cosmetology" з видачею сертифікатів.
           
(Листопад 2006)-Майстер-клас у рамках другого з'їзду ВАПРЕХ "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії. Одномоментна мастопексія та ендопротезування. Вторинне ендопротезуваніе"
            
(2007 р.) - учасник першого майстер-класу в рамках освітньої програми міжнародної асоціації естетичних пластичних хірургів на тему: «Функціональна і естетична ринопластика», Одеса
             
(Лютий 2008) 12 Курс з пластичної хірургії, проф. V.Cardim, Z.Saylan, м. Москва
            
(Квітень 2008) V Міжнародний курс з пластичної хірургії,
Вересень 2008 року - учасник міжнародного семінару Філіпа Депре (Іспанія) по застосуванню різнорівневих пілінгів Skin Tech на основі трихлороцтової кислоти і фенолу в практиці пластичного хірурга і лікаря дерматокосметолога.
                
Травень 2009р. (Київ) - учасник I науково-практичної телевідеоконференціі "Achieving Excellence in Breast Augmentation Surgery" Allergan-Academy.
                    
Травень 2009 (Одеса) - III міжнародний майстер-клас "Омолодження обличчя - альтернативні рішення. Ефективність і безпека ".
           
Магістр медицини, дійсний член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (з 2002 року);
дійсний член Російської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (з 2000 року).

Відгуки про лікаря Пірус Володимир Петрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук