Піонтковський Михайло Іванович

Піонтковський Михайло Іванович

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
18 років
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Кінезотерапевт, фахівець з фізичної реабілітації
10 років медичного стажу
Напрямки: реабілітація після інсульту.
Я закінчив факультет фізичної реабілітації Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Житомир). Після навчання пройшов курс підготовки з фізичної реабілітації за канадською та голландською програмами підготовки. У 2005 році пройшов повний курс навчання за програмою «Юмейхо-терапія» на базі медичного інституту Української Асоціації народної медицини (м. Київ). У 2007 році закінчив магістратуру Київського національного університету фізичного виховання і спорту, факультет фізичної реабілітації.

З 2004 року працював в неврологічному відділенні обласної клінічної лікарні м. Житомир. З 2006 року працював за фахом у неврологічному відділенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Києва. Пізніше працював у реабілітаційному центрі для осіб з травмами спинного мозку «Відродження АРС», м. Київ, на посаді фахівця з фізичної реабілітації. З 2008 року працював в Інституті геронтології АМН України, у відділенні клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату.

Володію всіма методами обстеження та фізичної реабілітації неврологічних хворих. Використовую в роботі методики Бобата, Кабата, займаюся відновленням рухової активності (вчу пацієнтів після інсульту сидіти, стояти, ходити). Займаюся проблемами спастичності та утворення патологічних поз у хворих після інсульту.

Є фахівцем з питань ортезування та підбору засобів пересування для пацієнтів після інсульту і травм. Член Української асоціації фахівців з фізичної реабілітації.

Відгуки про лікаря Піонтковський Михайло Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук