Піонтковська Надія Ігорівна

Піонтковська Надія Ігорівна

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина)

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
15 років
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Ерготерапевт, фахівець з фізичної реабілітації
9 років медичного стажу
Напрямки: реабілітація після інсульту.
Я закінчила магістратуру Львівського державного університету фізичного виховання за спеціальністю «Фізична реабілітація». Навчання проводилося за канадською та голландською моделям підготовки фахівців з фізичної реабілітації. Під час навчання була активною студенткою, стала переможцем Всеукраїнської олімпіади з фізичної реабілітації. Продовжую удосконалюватися в питаннях реабілітації, навчаючись в аспірантурі за напрямом «Фізична реабілітація».

Свій практичний досвід напрацьовувала у відділеннях лікарень м. Львова (неврологічне, нейрохірургічне, ортопедичне, педіатричне, кардіологічне відділення). Стажувалася у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» та у спеціалізованій геріатричній лікарні у Львові. Пройшла спеціалізовану клінічну практику з фізичної реабілітації хворих з інсультом в неврологічному відділенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова.

Зараз володію всіма методами фізичної реабілітації, поглиблено займаюся реабілітацією та відновленням функції руки та кисті у пацієнтів після інсульту, широко використовую у своїй практиці спеціалізовані методики відновлення тонкої моторики пальців руки. Займаюся питаннями ресоціалізації та відновлення навичок повсякденного життя у хворих, які перенесли порушення мозкового кровотоку. Поглиблено вивчаю і застосовую в своїй практиці методики відновлення пам'яті, уваги, вміння писати.

З 2004 року є членом Львівської обласної організації активної реабілітації людей з особливими потребами, з 2006 року - Львівської обласної асоціації фахівців з фізичної реабілітації, з 2007 року - Української асоціації фахівців з фізичної реабілітації.

Відгуки про лікаря Піонтковська Надія Ігорівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук