Медичний порталЛікаріДніпропетровськГенетикПінська Євгенія Олексіївна
Пінська Євгенія Олексіївна

Пінська Євгенія Олексіївна

Генетик Гінеколог

Центру Планування Сім'ї
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Центру Планування Сім'ї, вул. Космічна 17
+38 (056) 713-64-07
+38 (056) 373-73-03
Сховати карту

Про лікаря

Лікар генетик -гінеколог , вищої кваліфікаційної категорії .

Головний позаштатний спеціаліст з медичної генетики

Департаменту охорони здоров'я Міської Ради.

Медико -генетичне консультування проводиться сім'ям :

- Поза вагітності ( ретроспективне ) ;

- І в ранньому терміні 6-8-12 тижнів вагітності ( проспективне ) з детальною випискою про попередні вагітності , пологах , результатів обстежень ( УЗД в т.ч. цитогенетичних , молекулярно - цитогенетичних та ін); висновок патолого - анатомічного дослідження у разі мертвонародження ( ранньої дитячої смертності ) , або вроджених аномалій розвитку у плода .

Показання до медико - генетичної консультації :

Вік вагітної 35 років і більше. Вік чоловіка 40 років більше.

- Кровноспоріднених шлюбів .

- Несприятливий вплив у ранніх термінах вагітності ( захворювання , діагностичні або лікувальні процедури , прийом медикаментів) .

- Ускладнена вагітність ( загроза переривання з раннього терміну , яка не піддається терапії , багатоводдя , маловоддя ) .

- Наявність у пари шкідливих факторів , пов'язаних з професією.

Репродуктивне консультування :

- Преконцепційна профілактика і планування вагітності в сім'ї з обтяженим клініко - генеалогічним анамнезом (особливо , в разі вроджених аномалій розвитку та хромосомної патології у плода / або дитини від попередніх вагітностей ) .

- Наявність у одного з подружжя спадкової та хромосомної патології (за результатами каріотипу ) , або вродженої (их) аномалій розвитку , зокрема аномалій розвитку серцево - судинної системи , корекція яких проведено в дитячому віці.

- Жінки з вагітністю після ДРТ ( допоміжна репродуктивна технологія) . Сім'ї з безпліддям , в т.ч. , які готуються до проведення ДРТ.

- Дошлюбне медико - генетичне консультування , особливо при " асортатівном " шлюб ( приклад - цукровий діабет у подружжя ) та ін

- Наявність у жінки хромосомної патології (за результатами цитогенетичного , молекулярно - цитогенетичного , каріотип тощо), вроджені вади серця , фенілкетонурія , муковісцидоз , цукрового діабет , хвороби крові.

- Патологія у плода , виявлена ​​методами пренатального скринінгу (УЗД , біохімічні маркери сироватки крові , високий індивідуальний генетичний ризик по хромосомної патології у плода ) до 22 тижнів вагітності.

- Наявність в сім'ї дітей з спадковою і / або хромосомною патологією , вродженими аномаліями розвитку органів і систем ( ізольованими і множинними ) ; мертвонародження , рання дитяча смертність.

- Обтяження перебігу вагітності ( багатоводдя і маловоддя до 22 тижнів вагітності).

- Невиношування вагітності невстановленого генезу.

Однією з причин безпліддя і невиношування можуть бути генетичні особливості або порушення , наявні у подружжя . Тому в практику обстеження сімей все ширше впроваджують оцінку генетичних факторів . Візит до генетика необхідний практично кожній парі , що має проблеми з дітонародженням.

У комплекс генетичних досліджень ми включаємо системи згортання крові , яке дозволяє оцінити ймовірність порушення імплантації та розвитку зародка в самі ранні терміни. Певні стану в генах обміну фолатів можуть порушувати розбіжність хромосом у батьків і загибелі плоду на ранніх термінах вагітності.

Всі ці дослідження дозволяють у ряді випадків встановити справжню причину безпліддя або невиношування в кожній конкретній сім'ї , рекомендувати індивідуальний курс преконцепційної профілактики ( підготовки до оптимального зачаття) , оптимізувати умови раннього розвитку плода в перші , найважливіші тижня вагітності.

Відгуки про лікаря Пінська Євгенія Олексіївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук