Медичний порталЛікаріКиївТерапевтПилипчук Лариса Ростиславівна
Пилипчук Лариса Ростиславівна

Пилипчук Лариса Ростиславівна

Терапевт

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
34 роки
(044) 390 03 03
(044) 495 62 31
info@oberigclinic.com
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-терапевт
29 років медичного стажу
Кандидат медичних наук
У 1983 році я закінчила Київський медичний університет ім. А.А. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа. Моя жага знань дуже довго не давала і досі не дає мені спокою, тому я хотіла дізнатися якомога більше, оволодіти більш широким колом спеціалізацій для того, щоб володіти пристойним арсеналом знань та мати можливість порадити пацієнту кращий шлях лікування.

Після закінчення інституту 5 років працювала лікарем-ординатором терапевтичного відділення Київської міської лікарні. Протягом наступних п'яти років проходила навчання в аспірантурі і після захисту кандидатської дисертації працювала науковим співробітником відділу загальної та професійної патології Інституту екогігієни і токсикології. За конкурсом була обрана асистентом кафедри «Терапія-2» КМАПО ім. П.Л. Шупика, де займалася науковою, педагогічною та лікувальною роботою протягом наступних 5 років.

Своїм практичним досвідом я зобов'язана 10-річної роботи в терапевтичному відділенні госпіталю СБУ, де я працювала завідуючою стаціонарним відділенням на 80 ліжок, з 30 неврологічними ліжками. Там я отримала звання підполковника медичної служби.

У своїй роботі люблю все. Постійно працюю в кооперації з лікарями вузьких спеціальностей, для постановки більш точного діагнозу. Особливо цікавим для мене є ведення пацієнтів, які проходять комплексні профілактичні огляди в клініці «Оберіг». Для таких пацієнтів я збираю єдину картину їх стану здоров'я, враховуючи висновки інших фахівців, підбираю оптимальний набір лікарських засобів. Такі пацієнти є «улюбленими» пацієнтами будь-якого лікаря, оскільки вони прагнуть попереджати хворобу до її появи.

У своєму житті маю один принцип, в якому не втомлююся переконуватися: поганих людей не буває, а бувають люди різні. Вдячна, що на своєму життєвому шляху зустрічала тільки хороших людей.

Відгуки про лікаря Пилипчук Лариса Ростиславівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук