Медичний порталЛікаріХарківВенерологПіддубна Наталія Юріївна
Піддубна Наталія Юріївна

Піддубна Наталія Юріївна

Венеролог Дерматолог Педіатр

Медичний центр "Радуга"
Харківська область, Харків
МЦ Радуга, вул. Пушкінська, 31
+38 (057) 706-00-84
Сховати карту

Про лікаря

 

Закінчила Харківський медичний інститут у 1992 році за спеціальністю "Педіатрія". Інтернатура з 1992 по 1994 р. за спеціальністю "Дерматовенерологія". Пропрацювала за фахом лікарем-дерматовенерологом 15 років у Міському шкірно-венерологічному диспансері на протязі 5 років (з 1999 по 2004). Була позаштатним дитячим дерматовенерологом при Міському Управлінні Охорони Здоров м.Харкова. Активно брала участь у семінарах, конференціях за фахом. Маю вищу лікарську категорію.

З 2007 р. працюю лікарем дерматовенерологом в медичному центрі "Веселка". Основним напрямком моєї щоденної роботи в МЦ є питання загальної та дитячої дерматології. Спостереження за хворими і здоровими дорослими і дітьми. Особливо за дітьми грудного та раннього дитячого віку з проблемами, пов'язаними з цими віковими періодами.  

При супутніх захворюваннях з боку інших органів і систем - своєчасне направлення до суміжних спеціалістів (вузьким), педіатра, невропатолога, ортопеда, окуліста, хірурга, ЛОР-лікаря, кардіолога, стоматолога, психолога, ендокринолога. При необхідності призначаються додаткові дослідження: алергопроби, зскрібки на гриби (лишай), коростяного кліща і т.п. Я проводжу видалення методом електрокоагуляції дрібних новоутворень (папіломи, бородавки тощо)

 

Відгуки про лікаря Піддубна Наталія Юріївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук