Медичний порталЛікаріКиївПульмонологПетренко Людмила Володимирівна
Петренко Людмила Володимирівна

Петренко Людмила Володимирівна

Пульмонолог

Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
19 років
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua

Про лікаря

Лікар-пульмонолог, категорія вища.
14 років медичного стажу

Напрямки: пульмонологія

У 1998 році я закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Інтернатуру закінчила за фахом терапія. У 2000 році отримала спеціалізацію «пульмонологія». Крім цього в 2002 році додатково пройшла спеціалізацію з алергології.

У 2008 році вже мала вищу категорію за фахом пульмонологія. У 2011 році протягом місяця стажувалася в клініці пульмонології та торакальної хірургії Університетської клініки м. Фрайбурга (Німеччина) під керівництвом професора Б. Пассліка (Prof. Dr. Bernward Passlick). Останні десять років я щороку відвідую міжнародні пульмонологічні конгреси та симпозіуми (Німеччина, Португалія, Росія та ін).

Відразу після отримання спеціалізації працювала лікарем-пульмонологом в обласній лікарні ім. М.І. Пирогова (м. Вінниця). Там я отримала величезний досвід ведення амбулаторних і стаціонарних хворих з респіраторною патологією. З 2006 року працюю в Центрі пульмонології, клінічної імунології та алергології ГУ клінічна лікарня «Феофанія».

Моя зона професійних інтересів - це діагностика і лікування бронхообструктивним захворювань: бронхіальна астма та хронічні обструктивні захворювання легень (ХОЗЛ); запальні захворювання бронхолегеневої системи; негоспітальна і госпітальна пневмонії і плеврити; рання діагностика раку легенів і бронхів і його диференціальний діагноз; алергічні захворювання органів дихання ; тривалий кашель і задишка.

Моє життєве кредо - ні дня без фізичних вправ! Займаюся йогою, маю розряд зі спортивної акробатики. Люблю подорожувати зі своєю сім'єю і читати.

Відгуки про лікаря Петренко Людмила Володимирівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук