Медичний порталЛікаріДніпропетровськАнестезіологПедченко Олександр Миколайович

Педченко Олександр Миколайович

Анестезіолог Кардіолог

Ветеринарна клініка "Панда"
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Ветеринарна клініка "Панда", вул. Ульянова, 8
+38 (0562) 42-00-12
Сховати карту

Про лікаря

Головний лікар клініки

Профілюючий напрямок - кардіологія , анестезіологія

Закінчив Донецький сільськогосподарський технікум в 1997году , в цьому ж році він вступив до Дніпропетровського Державний Аграрний Університет за спеціальністю "Ветеринарна медицина" . Під час навчання працював ветеринарним лікарем , після закінчення Університету в 2002 році займався поведінкової медициною і зоопсихологією .

Фахівець широкого профіля.Експерт в області діагностики хвороб серця. Великий досвід роботи в діагностиці та терапії дрібних домашніх тварин , візуальної діагностики , рентген- діагностики Узі , ЕКГ , ЕХО серця.

Регулярно бере участь у ветеринарних конференціях , відвідує ветеринарні заходи в різних містах України та Росії. Щорічно проходить стажування та майстер- класи в Ветеринарної клініці неврології , травматології та інтенсивної терапії доктора Сотникова ( м.Санкт -Петербург)

Надалі дуже розраховує на те , що кардіологія і анестезіологія вийде на лідируючі позиції не тільки в нашій ветеринарній клініці , але й ветеринарії в цілому.

На думку Олександра Миколайовича , ветеринарний лікар , крім високої кваліфікації , просто зобов'язаний володіти такими людськими якостями , як терпіння , уважність і дружелюбність.

Відгуки про лікаря Педченко Олександр Миколайович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук