Медичний порталЛікаріДонецькОфтальмолог (окуліст)Павлюченко Костянтин Павлович
Павлюченко Костянтин Павлович

Павлюченко Костянтин Павлович

Офтальмолог (окуліст) Хірург

Офтальмологічна клініка "Лазер Плюс"
Донецька область, Донецьк
Офтальмологічна клініка "Лазер Плюс", пр. Ілліча, 14
Стаж роботи:
43 роки
+38 (062) 385-88-88
support@laserplus.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Головний консультант мережі "ЛАЗЕР Плюс", лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор

Народився у 1952 році, у 1975 році закінчив Донецький державний медичний університет. З 1975 р. по 1977 р. - старший лаборант кафедри очних хвороб. З 1977 р. по 1983 р. - лікар очного відділення.

З 1983 р. по 1990 р. - асистент кафедри очних хвороб. З 1990 р. і дотепер -  завідувач кафедрою очних хвороб Донецького національного медичного університету.

Автор понад 300 друкованих праць, 21 патента на винаходи, 2 монографій.

Обидві дисертації присвячені питанням хірургічного лікування первинної та вторинної катаракти. Науковий керівник 8 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю очні хвороби.

Володіє усіма сучасними методами хірургічного лікування катаракти, глаукоми, патології сітківки, захворювань придаткового апарату ока та орбіти, а також всіма сучасними методами хірургічної та лазерної корекції аномалій рефракції.

Багаторазово стажувався у провідних очних клініках Німеччини, Франції, США.

Останні 5 років співпрацює з фондом CBM, який займає провідне місце в світі по боротьбі зі сліпотою. Результатом стажувань та співпраці стало оснащення клініки очних хвороб Донецького державного медичного університету сучасним обладнанням, що дало змогу впровадити ультразвукові методи хірургії катаракти, весь спектр лазерних втручань на оці, вітреоретинальну хірургію ока.

Відгуки про лікаря Павлюченко Костянтин Павлович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук