Медичний порталЛікаріКиївПсихологПавлова Ольга Миколаївна
Павлова Ольга Миколаївна

Павлова Ольга Миколаївна

Психолог Психотерапевт

Київська область, Київ
Психологічний клуб Відкритої Комунікації імені психоаналізу Зигмунта Фрейда "Клубок"
pavolga62@gmail.com

Про лікаря

Працюю з клієнтами в гештальт-підході
Крім того, у своїй роботі використовую
Диалогово-феноменологічну модель гештальт-терапії, аюрведичний діагностику, проектні методики, арт-терапію.
Своїм клієнтам я пропоную:
Присутність і професійний супровід у вирішенні проблем міжособистісних відносин, психосоматичних розладів, переживання травматичного досвіду і розкриття свого творчого потенціалу.
Фокус моєї роботи - допомога клієнту в дослідженні його життєвих стратегій поведінки, в підвищенні чутливості до себе та інших, в знаходженні способів позбавлення від самотності, невпевненості, залежності, конфліктів.
Основні напрямки моєї роботи:
- Труднощі у відносинах, страхи, депресії, стреси;
- Робота з психосоматичними симптомами;
- Екзистенційні та вікові кризи;
- Супровід клієнтів у травматичних ситуаціях втрат, розставань, горя;
- Сімейні проблеми, відносини в парі.
Історія мого приходу в психотерапію:
Психологією цікавилася давно, медициною ще раніше, напевно, з дитячого віку, коли за допомогою нехитрого набору "маленький лікар" лікувала всіх - кішок, собак, подружок. Знала, яка травичка від чого, як допомогти при укусі бджоли або що робити, якщо болить живіт. Але сталося так, що мій життєвий шлях почався в зовсім іншій області. Моя перша професія - інженер-системотехнік. У ній я пропрацювала недовго, спочатку на підприємстві електронної промисловості, потім викладала в технікумі, тут вперше зіткнулася з психологією.
Створила в Києві в 2000 році "Клуб любителів аюрведи". Запрошувала лікарів, які практикують аюрведу, займалася йогою, активно просувала бізнес аюрведичні препаратів. Найціннішим для мене в цей період життя було активне і живе спілкування з людьми, доводилося багато осягати самостійно, проводити тренінги та семінари в різних містах. У цей же період переживала і свою кризу, розпалася сім'я, виникали питання, відповіді на які шукала, але знайти тоді так і не змогла. У 2007 році закінчила факультет психології Київського Державного університету. Довго шукала той напрямок, де б мої знання і досвід могли бути об'єднані в цілісну систему. І я його знайшла, потрапивши спочатку на лекцію до Ігоря Погодіну, потім до нього ж в базову програму навчання гештальт-терапії МГІ.
Гештальт-підхід для мене - це цілком вдалий спосіб структурувати знання, емпіричний досвід і живе сприйняття життя. Це саме те місце, де мені хочеться розвиватися самій і дарувати енергію здоров'я та творчості своїм клієнтам.
Освіта:
Московський Гештальт-Інститут, 2010 (закінчую другу сходинку)
Київський університет імені Тараса Шевченка, факультет психології (2004-2007)
Львівський політехнічний інститут, факультет автоматики (1983-1989)
Спеціалізації:
Діалогова модель гештальт-терапії (2012-2013)
Курс "Психіатрія для психологів" (2013)
Робота з проективними метафоричними картами (2013)
Арт-терапія в роботі практичного психолога (2011)
Фармакадемії Санкт-Петербурга "Основи аюрведичній медицини" (2001-2002)
Про себе:
У професію прийшла пізно, але усвідомлено. Люблю життя в усіх його проявах і не перестаю дивуватися тому, як багато навколо чудесного і незвіданого: хороших і розумних книг, красивих віршів, приголомшливих фільмів, прекрасної музики, дивовижних картин, нових ідей, талановитих і цікавих людей. Зрозуміла на своєму досвіді, що таке психотерапія, і як вона реально може змінити життя і стати тим компасом, завдяки якому є можливість вийти з лабіринту власних страхів і сумнівів, відкрити нові або згадати давно забуті межі власної особистості, знайти здоров'я і стати впевненіше і успішніше .
Щастя не приходить саме по собі за помахом чарівної палички, його потрібно знайти як дорогоцінний скарб, шлях до якого, часом, тернистий і важкий. Але, пройшовши цей шлях, вам обов'язково захочеться ділитися цим скарбом з іншими людьми і здійснювати все нові й нові відкриття.
Я проводжу:
      
Індивідуальні консультації / Individual counsellig
      
Майстер-класи / Workshops
      
Он-лайн консультації / On-line counselling

Відгуки про лікаря Павлова Ольга Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук