Медичний порталЛікаріОдесаПластичний хірургПатлажан Геннадій Ігорович
Патлажан Геннадій Ігорович

Патлажан Геннадій Ігорович

Пластичний хірург

Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса
Одеська область, Одеса
Клініка ВІРТУС, вул. Буніна, 10 (вул. Суднобудівна, 1)
+38 (0482) 35-61-68
+38 (0482) 35-61-69
+38 (0482) 35-61-70


Сховати карту

Про лікаря

Завідувач стаціонарним відділенням УІПХ "Віртус". Пластичний хірург. Кандидат медичних наук. У 1998 р. закінчив медичний факультет Одеського державного медичного університету. Спеціалізація - хірургія. Робота по загальній хірургії на базі Одеської обласної клінічної лікарні з 1998 по 2000 рік.

Підвищував кваліфікацію на факультеті підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки фахівців охорони здоров'я на базі Ярославської державної медичної академії під керівництвом д.м.н. професора К.П.Пшеніснова, одного із засновників і сертифікованих членів ОПРЕХ, члена кореспондента Американського товариства пластичних хірургів. По закінченні здобув кваліфікацію за фахом - пластична, реконструктивна, естетична хірургія, мікрохірургія і хірургія кисті. З 2000 року працює пластичним хірургом в інституті пластичної та естетичної хірургії "Віртус". За 12 років роботи в клініці, виконав більше 3000 успішних оперативних втручання у всіх областях пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії.

Є співавтором монографії "Пластична естетична хірургія. Сучасні аспекти". - К.: Здоров'я, 2000. - 232с. Є автором статей "Методи лiкування гiпертрофiчніх i келоiдніх рубцiв", "Функціональна і естетична ріносептопластика", "Збільшуюча маммопластика" в науково-популярному медичному журналі "Les nouvelles esthetiques Україна" в 2003-2004 роках. Співавторство в статтях по реконструкції молочної залози в "Анналах пластичної хірургії". Має два патенти на винахід в області пластики носа. Стаття по використанню клаптів в ринопластиці, в журналі "Російська ринологія". Брав участь і робив доповіді на 17 наукових конференціях, симпозіумах, семінарах і з'їздах з міжнародною участю. Спеціаліст нової школи пластичної хірургії. Володіє техніками найскладніших реконструктивних операцій на обличчі і тілі. Улюблені операції - пластика носа і молочних залоз, а також всі складні деформації, після вже перенесених пластичних операцій.

Дійсний член "Російського товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів" - ОПРЕХ, "Європейської академії лицьової пластичної хірургії" - EAFPS, Міжнародного Товариства пластичної естетичної хірургії ISAPS. Хірург телепроекту "Фабрика краси".

Відгуки про лікаря Патлажан Геннадій Ігорович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук