Медичний порталЛікаріКиївПсихологПастух Людмила
Пастух Людмила

Пастух Людмила

Психолог Психотерапевт

Київська область, Київ
Індивідуальні консультації та психотерапія
+38 (063) 995-05-95
+38 (067) 943-25-63
ludmila@exist.kiev.ua

Про лікаря

Робота на Телефоні Довіри зародила великий інтерес до психології людини і багато в чому визначила мій вибір професійного шляху. Я закінчила Київський Національний Університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю "психологія".

Паралельно з навчанням в Університеті, я досліджувала різні напрямки психотерапії. Закінчила освітню програму з гештальт- терапії, пробувала психодраму, арт-терапію. Але серце тяглося до роботи з символами, з образами і снами. І я виявила метод психотерапії, за допомогою якого, на мою думку, ми з клієнтом можемо тонко розуміти його внутрішні головоломки і знаходити вихід з внутрішнього глухого кута. Цим методом виявилася сімволдраматіческая психотерапія Міжнародного Товариства Кататимного Переживання Образів (Німеччина, Геттінген).

Нещодавно я завершила довгострокове освіту за дитячої юнгианской психотерапії, де теж багато уваги приділяється роботі з символами і смислами життя людини.

Тривалий час беру участь у постійно діючій супервізійних групі, де в компанії колег і супервізора (тренера) є можливість підвищувати свій професійний рівень.

Ще одна з найважливіших частин психотерапевтичної освіти - це клієнтський досвід самого терапевта. Це означає , що майбутній терапевт повинен побути клієнтом і пройти курс терапії, щоб опрацювати свої власні складності і відповісти на внутрішні питання. Це потрібно і для глибокого розуміння того, що людина, яка приходить на прийом до психотерапевта, говорить про найважливіших і трепетних речах і до них важливо ставитися дбайливо і акуратно. У процесі мого навчання я пройшла індивідуальну та групову навчальну психотерапію.

Але найціннішим своїм освітою я вважаю роботу з клієнтами. Ви - мої найкращі вчителі. Кожен з вас допомагає мені побачити і відчути складність і красу хитросплетінь людської душі. Кожен з вас своєю особистою історією поглиблює мої можливості допомагати іншим людям.

Відгуки про лікаря Пастух Людмила

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук