Медичний порталЛікаріКременчукОтоларинголог (ЛОР)Панчішко Наталія Борисівна
Панчішко Наталія Борисівна

Панчішко Наталія Борисівна

Отоларинголог (ЛОР)

Медичний центр "Віком"
Полтавська область, Кременчук
Медичний центр "Віком", вул. Першотравнева, 43А
Стаж роботи:
21 рік
+38 (05366) 2-90-37
+38 (05366) 2-51-63
Сховати карту

Про лікаря

Лікар - отоларинголог 1 категорії .

Кожна людина , починаючи з самого дитинства і до зрілого віку хоч раз , але відвідував ЛОР- лікаря . Причому не з приводу планових медичних оглядів , а в той час коли виникали проблеми з носом , горлом або вухами.

А так як ці органи взаємопов'язані , дуже часто замість вирішення одного питання доводиться спочатку вирішувати зовсім інший , який зараз начебто не турбує , але в свою чергу є причиною призвели вас до цього.

Більшість моїх пацієнтів ( і це навіть не залежить від віку) стикається з тим , що його проблеми вже хронічні та , на жаль, не вирішуються одномоментно , а вимагають певних послідовних і комплексних дій і часу.

Чому так відбувається ? Тому що найчастіше ми просто не звертаємо уваги на початкові прояви того чи іншого захворювання. Або ж звертаємо , але зважаючи зайнятості , вічної нестачі грошей , інших причин чекаємо , коли все вирішиться само собою . А найчастіше , що ще гірше , самостійно йдемо в аптеку , де купуємо лікарські препарати за рекомендацією провізора , якій необхідно продати розрекламовані препарати. Або ж виконуємо поради своїх друзів , знайомих по їх власного досвіду . Але те , що підійшло вашим знайомим , не завжди підійде вам , навіть якщо діагноз однаковий. Справа в тому , що одні й ті ж симптоми супроводжують різні захворювання або викликані різними причинами.

Намагайтеся не посилювати ваші проблеми! Не займайтеся самолікуванням ! Не експериментуйте над своїм організмом ! Якщо ваші перевірені методи не дають значного поліпшення самопочуття протягом перших 2-3 днів, не затягуйте свій візит до ЛОР-лікаря .

Сучасні методи лікування , зовсім нові підходи в лікуванні , використання новітніх технологій, у тому числі фізіотерапевтичних , наявних в центрі дозволяють впоратися практично з будь-якою проблемою в отоларингології без застосування болючих і оперативних втручань. Єдине , що час, який піде на вирішення ваших проблем у всіх різне в залежності від того , як довго ви відтягували ваш візит до лікаря.

Відгуки про лікаря Панчішко Наталія Борисівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук