Медичний порталЛікаріДонецькОфтальмолог (окуліст)Панченко Юлія Олександрівна
Панченко Юлія Олександрівна

Панченко Юлія Олександрівна

Офтальмолог (окуліст) Хірург

Офтальмологічна клініка "Лазер Плюс"
Донецька область, Донецьк
Офтальмологічна клініка "Лазер Плюс", пр. Ілліча, 14
Стаж роботи:
14 років
+38 (062) 385-88-88
support@laserplus.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Рефракційний хірург, мікрохірургія ока, кандидат медичних наук, лікар першої категорії.

У 2003 році закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького за спеціальністю "Лікувальна справа" з відзнакою. З 2003 до 2004 рр.. - Інтернатура у відділенні мікрохірургії ока Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання. З 2004 року лікар-офтальмолог, офтальмохірург відділення мікрохірургії ока Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання. З 2006 року лікар-офтальмолог, ексімерлазерний хірург мережі офтальмологічних клінік "ЛАЗЕР Плюс".

Юлія Панченко захистила кандидатську дисертацію, присвячену вивченню проблеми післяопераційного астигматизму після антіглаукоматозних операцій на базі ДонНМУ. Автор 18 наукових праць по профілактиці та прогнозуванню післяопераційного астигматизму в хірургічному лікуванні глаукоми і проблем екісмерлазерной корекції. Автор одного патенту на винахід.

Дипломи та сертифікати:

2005 р. - учасник науково-практичного семінару "Попередження сліпоти у дітей в Україні".

2005 р. - учасник програми ВООЗ "Зір-2020" з практичним семінаром "Жива хірургія", що проводиться на базі Центру мікрохірургії ока (Київ, Україна).

2005 р. - учасник IV Міжнародного симпозіуму з офтальмохірургії: "Сучасні досягнення в хірургії переднього та заднього сегментів ока» з практичним семінаром "Жива хірургія" (Київ, Україна).

2008 р. - курс рефракційної хірургії на обладнанні фірми Carl Zeiss (ексимерний лазер MEL 80, фемтосекундний лазер VisuMax, система індивідуалізованої абляції CRS-Master) в клініках Мюнхена і Кельна.

2008 р. - удосконалення по темі Ексимерлазерная хірургії в Єкатеринбургському центрі МНТК "Мікрохірургія ока".

2008 р. - навчання в Санкт-Петербурзькому філіалі "МНТК"Мікрохірургія ока" ім. Акад. С.Н. Федорова Росмедтехнології" за курсом "Вітреоретинальної хірургії".

2008 р. - навчання на кафедрі офтальмології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця "Сучасні лазерні технології в лікуванні основних захворювань органа зору".

2009 р. - навчання в Московському філіалі "МНТК"Мікрохірургія ока" ім. Акад. С.Н. Федорова Росмедтехнології» за курсом "Вітреоретинальної хірургії".

2011 р. - ВетЛаб "Факоемульсифікація катаракти", м . Київ.

2011 р. - участь у конгресі "Euroretina", м. Лондон.

2012 р. - участь у роботі всеросійського семірнару "Круглий стіл", "Макула", м. Ростов-на-Дону.

2013 р. - участь у роботі конференції "Вітреоретинальна хірургія", м. Москва.

2013 р. - участь у конгресі "Euroretina", м. Гамбург.

Відгуки про лікаря Панченко Юлія Олександрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук