Медичний порталЛікаріКиївРефлексотерапетОстроушко Ірина Володимирівна
Остроушко Ірина Володимирівна

Остроушко Ірина Володимирівна

Рефлексотерапет Гомеопат (нетрадиційна медицина) Невролог

Медичний центр "Віта Медікал"
Київська область, Київ
Медичний центр "Віта Медікал", вул. Зої Гайдай, 5
+38 (044) 485-03-90
+38 (044) 485-03-91
vitamedical@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Освіта:
Київський медичний університет.
Проходила інтернатуру в КМАПО на базі відділення неврології Київської обласної клінічної лікарні № 1, там же отримала спеціалізацію з рефлексотерапії.
Регулярно бере участь у наукових симпозіумах: "Сучасні проблеми медицини невідкладних станів", організований всеукраїнською організацією працівників СМП та медицини катастроф під керівництвом проф. Зозулі, "Хронічне порушення мозкового кровообігу. Транзиторні ішемії"- семінар для неврологів під керівництвом д.м.н. Мяловіцькоі О.А., "Діабетична полінейропатія. Сучасні принципи лікування »- семінар для неврологів під керівництвом к.м.н. Болгарської С.В. Брала участь у науковому форумі "Академія інсульту" і багатьох неврологічних конференціях.
Основна спеціалізація:
Судинні і дегенеративні захворювання головного мозку больові синдроми неврози і вегетативна дисфункція; запальні захворювання центральної нервової системи. У своїй практиці використовує: лікувальні блокади, методи фармако-і біопунктури (гомеосінантрія - лікування антигомотоксичними препаратами за акупунктурних методиками - акупунктура (рефлексотерапія і прогрівання / припікання).
Практика голкорефлексотерапії більше 10 років.

Відгуки про лікаря Остроушко Ірина Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук