Медичний порталЛікаріЛуганськБіологОсадча Ірина Миколаївна

Осадча Ірина Миколаївна

Біолог Лаборант Вірусолог

Лабораторія "Глорі"
Луганська область, Луганськ
Лабораторія "Глорі", вул. Краснодонська, 11-В
Стаж роботи:
20 років
+38 (0642) 71-79-03
glorilab@mail.ru
Сховати карту

Про лікаря

Лікар - біохімік , лікар- лаборант з клінічної лабораторної діагностики I категорії , фахівець з клінічної вірусології .

Стаж роботи лікарем- лаборантом 17 років , з них 8 років - у лабораторії відділення інфекційної реанімації ДГКМБ № 1 , 9 років - в діагностичній лабораторії МДЦ " Глорі" .

У 1993 році закінчила Київський державний університет , біологічний факультет , кафедра біохімії . Диплом № 016305 від 29.06.1993 р.

Підвищення кваліфікації :

1994 рік - Спеціалізація з клінічної біохімії в Київському інституті удосконалення лікарів ім . Шупика .

1999 рік - Передатестаційний цикл з клінічної лабораторної діагностики в Харківському інституті удосконалення лікарів. Присвоєна II категорія лікаря- лаборанта з клінічної лабораторної діагностики .

2002 рік - Передатестаційний цикл з клінічної лабораторної діагностики в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Присвоєна I категорія лікаря- лаборанта з клінічної лабораторної діагностики .

2003 рік - Участь у конференції "Застосування імуноферментного аналізу в діагностиці інфекційних захворювань ", м. Ростов- на -Дону

2004 рік - Участь у конференції "Практична гормоно - діагностика в аккушерстве та гінекології" , м. Донецьк.

2006 рік - Участь у міжнародній конференції "Профілактика і боротьба зі СНІДом ", м. Київ

2006 рік - Практичне навчання за курсом "Застосування молекулярно- генетичних методів дослідження для ідентифікації фрагментів ДНК і РНК збудників інфекційних захворювань в міжрегіональному науково- виробничому центрі лабораторної діагностики Донецького державного медичного університету ім. Горького " ​​.

2007 рік - Підтвердження I категорії лікаря- лаборанта з клінічної лабораторної діагностики .

2010 рік - Спеціалізація з клінічної вірусології в Київській національній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика .

Відгуки про лікаря Осадча Ірина Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук