Медичний порталЛікаріХарківВетеринарОлейник Олексій Володимирович
Олейник Олексій Володимирович

Олейник Олексій Володимирович

Ветеринар

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"
Харківська область, Харків
Ветеринарна клініка "Пес+Кіт", вул.Новопрудна, 9-Б
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

З дитинства мене цікавили напрямки біології та зоології . Відвідував тематичні гуртки , читав книги , журнали. Особливо цікавила життя хижих тварин. У міру дорослішання сфера інтересів у медицині трансформувалася в хірургічне напрямок. Вже в старших класах школи остаточно визначився з вибором професії - лікар ветеринарної медицини. Поглиблено вивчав базовий курс хімії та біології , що дозволило без особливих труднощів вступити до профільного вузу .

Ближче до закінчення ХГЗВА почав розуміти , що теоретичних знань і практичних навичок , отриманих у вузі , недостатньо для якісної роботи практикуючого лікаря . Після проходження піврічний практики на п'ятому курсі , поєднував роботу в клініці і навчання. Приблизно в цей же період почав відвідувати великі міжнародні конференції та конгреси не рідше трьох разів на рік , а також майстер - класи провідних фахівців в цікавлять мене напрямках: хірургія , анестезіологія , рентгенологія , ортопедія.Поскольку мислення лікаря має бути гнучким і вельми різнобічним маю цілий ряд захоплень. У першу чергу - це історія , образотворче мистецтво , філософія і спорт. Не останню роль у моєму житті відіграє музика різних напрямів від електронної , року та джазу до симфонічної . На мій погляд , музика в операційній благотворно впливає на загальну атмосферу процесу , покращуючи концентрацію уваги.

У моєму житті так само є місце домашнім улюбленцям, двом чудовим кішкам і вкрай розумною і веселою собаці породи лабрадор.

Відгуки про лікаря Олейник Олексій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук