Медичний порталЛікаріКиївАнестезіологНовосьолов Володимир Михайлович
Новосьолов Володимир Михайлович

Новосьолов Володимир Михайлович

Анестезіолог

Клініка еферентної терапії доктора Чорномиза
Київська область, Київ
Клініка еферентної терапії доктора Чорномиза, вул. Попудренка, д. 32
+38 (044) 558-34-28
+38 (044) 575-32-20
+38 (044) 574-10-88
ketkiev@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Посада: Зав. відділенням анестезіології та інтенсивної терапії.
Освіта:
Закінчив II Московський медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа", після закінчення інтернатури отримав кваліфікацію лікаря анестезіолога в 1982 р.
Досвід роботи:
Лікар вищої категорії. Працював у відділенні реанімації клінічної лікарні № 3. м. Києва. Урологічному центрі ЦМКЛ, Республіканському центрі ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів і тканин.
У Клініці з 2002 року; відповідає за роботу гемотранчфузіологіческого відділення, проведення сеансів екстракорпоральної детоксикації та інтенсивної терапії. Крім використання "класичних" методів еферентної терапії: гемосорбції, плазмоферезу, плазмосорбції - широко застосовує модифікації цих процедур, поєднання їх з іншими потужними терапевтичними факторами впливу на організм (ультрафіолетове опромінення крові, внутрішньосудинне лазерне опромінення крові, озонування крові тощо). Комплекс подібних методів є дієвою підготовкою до проведення інтерферонотерапії в лікуванні хронічний вірусних гепатитів, значно покращуючи переносимість пацієнтами цих препаратів і збільшуючи ймовірність повної елімінації вірусу з організму.
З успіхом застосовує складні сучасні технології та системи підтримки функції печінки, т. зв. "Моделі штучної печінки", з використанням ультрафільтрації крові, асцітосорбціі і т.д.
Впровадив і широко застосовує у Клініці сучасний метод плазмоферезу - одноголкова мембранний плазмоферез на апараті "Гемофенікс".

Відгуки про лікаря Новосьолов Володимир Михайлович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук