Медичний порталЛікаріСімферопольДерматовенерологНеверодська Лілія Юріївна
Неверодська Лілія Юріївна

Неверодська Лілія Юріївна

Дерматовенеролог

Клініка "Артмед"
Крим, Сімферополь
Клініка "Артмед", бул. Леніна, 10
+38 (0652) 54- 98- 08
art-med@list.ru
Сховати карту

Про лікаря

Лікар -дерматовенеролог .

2000 р. - Закінчила Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського

2006р. - Прослухала курс з теоретичних і практичних аспектів застосування хімічних пілінгів SKIN TECH в естетичній медицині.

2007 - Пройшла навчання за програмою - " Використання препарату БОТОКС " відповідно з чим надається право на застосування препарату БОТОКС .

2007 - Учасник VII Міжнародного конгресу з прикладної естетики та косметології в Україні . У рамках конгресу пройшла теоретичний курс " Можливості застосування препарату" ДІСПОРТ " для корекції мімічних зморшок : можливості монотерапії і комбінування методик "

2008 - Пройшла навчання за програмою Методики роботи з інтрадермального імплантатами на основі гіалуронової кислоти Surgiderm і Juvederm м. Москва.

2010 р. - Пройшла курс з теоретичних і практичних аспектів застосування ботулотоксину А і контурної пластики в Центрі дерматокосметології та естетичної медицини Донецького державного медичного університету ім. М.Горького .

2011 р. - Учасник майстер -класу " Природне і тривале відновлення обсягу із застосуванням препарату Juvederm Voluma . Анестезія в естетичній медицині " .

2011 р. - Дипломант семінару " Авторська методика безопераційного ліфтингу м'яких тканин середньої третини обличчя і терапевтичної блефаропластіки " .

2011 - Учасник семінару "Міжнародний досвід застосування препарату БОТОКС та колекції філерів Juvederm ULTRA в комплексних програмах омолодження обличчя " .

2012 р. Учасники Першого конгресу " Академії естетичної медицини Аллерган " , які проходять в рамках XI Міжнародного Симпозіуму з естетичної медицині.

2012 - Учасник Міжнародного саміту з естетичної і Anti - aging медицині Esthetic Education 2012.

Відгуки про лікаря Неверодська Лілія Юріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук