Медичний порталЛікаріКиївЕндоскопістНегря Євген Васильович
Негря Євген Васильович

Негря Євген Васильович

Ендоскопіст

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
19 років
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Я закінчив медичний факультет Ужгородського державного медичного університету в 1998 році. Інтернатуру з хірургії проходив на базі Ужгородської обласної клінічної лікарні, яку закінчив у 2000 році. По закінченню інтернатури працював лікарем-хірургом в Чопської вузлової лікарні. З 2001 по 2003 рік, переїхавши до Києва, навчався в клінічній ординатурі Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця на базі Київської лікарні швидкої допомоги.

Так як вчиться я люблю, то невпинно продовжую вдосконалювати свої знання. Так, у 2004 році я пройшов додаткову спеціалізацію з проктології, а в 2010 році з рентгенології. У 2006 році закінчив курси «спеціалізація по ендоскопії» в КМАПО ім. П.Л. Шупика.

У 2005 році брав участь у науковій конференції VI українська школа-семінар «Мініінвазивні технології в сучасній хірургії» (м. Славське). У 2006 році був учасником симпозіуму, школи семінару «Лапароскопічні технології в сучасній медицині» (м. Львів). Починаючи з 2008 року, активно беру участь у щорічних з'їздах лікарів-ендоскопістів, які проходили в різних містах України: Києві, Миколаєві, Івано-Франківську. У 2009 році був учасником Російсько-Японської школи-семінару в м. Москва. З 2004 року я працював лікарем-хірургом в поліклініці сімейного типу «Русанівка». З 2005 року працював лікарем-ендоскопістом в Київській обласній клінічній лікарні. Протягом 2005-2009 років працював за сумісництвом лікарем-хірургом хірургічного відділення Київської обласної клінічної лікарні. Також з 2004 працював за сумісництвом лікарем-хірургом в Ірпінській районної лікарні.

Маю 2 патенти на корисну модель «Зонд для ентерального харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту» та «Спосіб установки зонда для ентерального харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту».

З 2007 року почав впроваджувати транспапілярние ендоскопічні втручання при жовчнокам'яна хвороба ускладненою холедохолітіаз, холангітом. Видалення конкрементів з жовчних шляхів, стентування холедоха і вірсунгова протоки при їх обструкції пухлинного генезу.

На сьогоднішній день в універсальній клініці «Оберіг» виконую весь обсяг ургентних та планових ендоскопічних обстежень і ендоскопічсекіх оперативних втручань на органах черевної порожнини: гастродуоденоскопии, колоноскопії, транспапілярние втручання. Володію методами ендоскопічного гемостазу (ін'єкційний, коагуляційний, механічний); маю досвід склеротерапії та лікування варикозного розширення вен стравоходу.

На даний момент працюю над кандидатською дисертацією, яку планую закінчити найближчим часом.

Відгуки про лікаря Негря Євген Васильович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук