Медичний порталЛікаріКиївХірургНечипоренко Юрій Валентинович
Нечипоренко Юрій Валентинович

Нечипоренко Юрій Валентинович

Хірург Проктолог

Медичний центр "МедіАн"
Київська область, Київ
Медичний центр "МедіАн"
+38 (044) 331 12 93
+38 (044) 331 99 20
+38 (044) 331 38 25
+38 (044) 222-91-07
median@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Керівник напрямку малоінвазивних хірургічних технологій лікування проктологічних захворювань прямої кишки лікувально-діагностичного центру "ПРОКТО МЕД" і клініки "МедіАн".

Учасник впровадження безопераційних методів лікування геморою шляхом лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, методом склерозування, методом інфрачервоної коагуляції і електрокоагуляції.

Одним з перших на Україні почав виконувати подібні операції, володіє великою статистикою за результатами лікування хворих у цьому напрямку хірургії.

Співпрацює з багатьма клініками України по проктологічних напрямку і систематично займається навчанням лікарів малоінвазивної проктології.

З 1995 р. лікар хірург-проктолог Центру колонпроктологіі України, член асоціації колонпроктологов України.

Учасник підстави і перший завідувач відділенням проктології першої міжнародної клініки "УРО-ПРО", а також учасник відкриття філій клініки та навчання персоналу по своєму напрямку.

Проходив стажування в клініках Ізраїлю та Росії.

В даний час активно затребуваний для обстеження та лікування пацієнтів великих приватних і громадських організацій, які за системою комплексного медичного страхування знаходяться на диспансерному та клінічному спостереженні у м. Києві та областях України.

Відгуки про лікаря Нечипоренко Юрій Валентинович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук