Небесна Н. В.

Небесна Н. В.

Психолог

Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова
Луганська область, Луганськ
Центр зниження ваги Центр Доктора Гаврилова, вул. Радянська, 92 В
+38 (0642) 35-21-51
info@normavesa.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Керівник проекту "Доктор Гаврилов" на території України, фінансист, психолог, психоаналітик харчової залежності, нутриціолог.

Освіта:

1.Луганский державний медичний університет - кваліфікація "Психоаналітик".

2.Харьковский аерокосмічний університет ім. Н.Є. Жуковського - фінансист магістр. Досвід роботи: на керівній посаді більше 9 років. З 2008 року керівник проекту на території України центру зниження ваги "Борменталь" надалі "Доктор Гаврилов".

3. державний педагогічний університет ім. Т.шевченка - психолог.

4.Российский університет Дружби Народів р. Москва - спеціаліст нутриціології.

5. МДУ їм. Ломоносова - кафедра глибинної психології, спеціаліст Гештальт терапії.Додаткове навчання:

Академія їм. Кручиніной - масажист. Національний науково-виробничий центр технології омолодження р. Санкт-Петербург - сертифікований представник

Науково-дослідний інститут харчування РАМН - (курси підвищення кваліфікації медичних працівників) "Консультант Здоров'я і Харчування"
Центр інноваційних технологій ім. Тараса Шевченка. Семінари - "Казкотерапія", "Лялькотерапія", "Арт-Терапія", "Символдрама".

Що для мене важливо:

Унікальне стан, який досягається дуже непросто і зберегти про запас його неможливо. Це стан балансу і рівновагу. Вміти розподілити час між стосунками з рідними, друзями та улюбленою роботою, навчанням. Встигати сяяти здоров'ям і досягати складних цілей, відчувати, що я росту і розвиваюсь, покращуючи умови життя. В моєму житті є багато - сім'я, дочка, люблячі батьки, різнобічні захоплення і звичайно любов! Любов до близьких людей, до своєї справи, до оточуючих. Адже коли є любов, то помічаєш більше світлих моментів і навіть складна ситуація проживаєтся легше. Вмію бути вдячною, дякую інших і завжди приємно отримувати подяку у відповідь.

Спасибі Вам за живе спілкування та підтримку! За незвичайні історії з життя, власні відкриття і листи.

Велике щастя працювати для активних, добрих і розвиваються людей. Коли я з ВАМИ, я завжди поруч, справжня, жива, захоплена своєю роботою і відкрита для нових друзів.

Відгуки про лікаря Небесна Н. В.

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук