Медичний порталЛікаріКиївХірургНасташенко Ігор Леонідович
Насташенко Ігор Леонідович

Насташенко Ігор Леонідович

Хірург

Київський центр хірургії печінки, підшлункової залози і жовчних проток
Київська область, Київ
Київський центр хірургії печінки, підшлункової залози і жовчних проток, вул. Платона Майбороди, 8, акушерський корпус, 6 поверх, просп. Голосіївський, 59-Б.
+38 (044) 524-59-42
+38 (044) 489-53-63
info@dronov.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Народився 14 листопада 1965 року в місті Сніжне Донецької області в сім'ї робітників. Закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту імені Богомольця в 1988 році. Протягом 1988-1996 рр. працював лікарем-хірургом рентген-ендоскопічного операційного блоку Київського науково-дослідного інституту клінічної та експериментальної хірургії.
У 1996 році захистив кандидатську дисертацію за темою "Ендоскопічна папілосфінктеротомія у хворих з вокругсосочковіми дивертикулами". З того ж року і до 2004 р. працював у медичному відділення ендоскопічної діагностики та хірургії Київського головного військового госпіталю МО України, за сумісництвом - старшим викладачем на кафедрі військово-польової хірургії Національної військово-медичної академії.
З 2004 року обіймає посаду асистента кафедри загальної хірургії № 1 Національного медичного університету імені Богомольця. У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за темою "Ендовідеоскопіческая діагностика транспапілярная корекція непрохідності жовчовивідних проток НЕ пухлинного походження".
Основний напрямок наукової та практичної діяльності: ендоскопічна діагностика та лікування патології органів гепатопанкреатодуоденальної ділянки. З 1993 року має вищу кваліфікаційну категорію хірурга.
Насташенко І.Л. є автором 74 наукових робіт, 13 патентів України на винахід, 3 авторських свідоцтв на винахід СРСР, 1 монографії, 1 методичних рекомендацій. Також має 8 раціоналізаторських пропозицій.
Під керівництвом доктора медичних наук Насташенко І.Л. виконуються 2 кандидатські дисертації.

Відгуки про лікаря Насташенко Ігор Леонідович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук